در عصر خرافات و معماها ، یعنی دوره ی Victorian ، مردم شهر گاتهام چگونه با موجودی عجیب و غریب که تنها در تاریکی شب بیرون می آید و همچون خفاش لباس می پوشد، به عنوان یک ناجی برخورد می کنند؟! بتمنی که در این دوره ی قدیمی افراد گناه کار و بی گناه به یک از اندازه از او می ترسند. اولین داستان برخواستن شوالیه ی تاریکی در زمان ویکتوریا که بتمن با بررسی یک سری از قتل های فردی بدنام به نام Jack the Ripper ، مبارزه خود با جرم و جنایت را آغاز می کند...

تصاویر انیمیشن Batman: Gotham by Gaslight

 • تماشای آنلاین انیمیشن بتمن در جهنم گاتهام 2018
 • نسخه کم حجم انیمیشن بتمن در جهنم گاتهام 2018
 • دانلود انیمیشن بتمن در جهنم گاتهام 2018
 • تماشای آنلاین انیمیشن Batman Gotham by Gaslight 2018
 • تماشای آنلاین انیمیشن Batman Gotham by Gaslight 2018
 • نسخه کم حجم انیمیشن Batman Gotham by Gaslight 2018
 • دانلود انیمیشن Batman Gotham by Gaslight 2018
 • تصاویر انیمیشن بتمن در جهنم گاتهام 2018

تیزر انیمیشن بتمن در جهنم گاتهام

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Batman: Gotham by Gaslight

درباره انیمیشن بتمن در جهنم گاتهام

بتمن در جهنم گاتهام (به انگلیسی: Batman: Gotham by Gaslight) یک فیلم انیمیشن ابرقهرمانی آمریکایی محصول 2018 است که توسط کمپانی برادران وارنر انیمیشن تولید و توسط کمپانی برادران وارنر پخش شده است و نسخه جایگزینی از شخصیت بتمن کامیکس دی سی را به نمایش می گذارد.

این سی امین فیلم از انیمیشن های اورجینال دنیای دی سی است. این فیلم توسط سام لیو کارگردانی و تولید شده و توسط جیمز کریگ نوشته شده است.

این فیلم برای اولین نمایش جهانی در Newseum در واشنگتن دی سی در جریان “دی سی در دی سی” منتشر شد. رویداد در 12 ژانویه 2018  و سپس برای دانلود دیجیتال در 23 ژانویه 2018 قبل از اینکه در 6 فوریه بر روی DVD و Blu-ray منتشر شود.

Batman: Gotham by Gaslight آخرین فیلمی بود که در طول زندگی بنجامین ملنیکر، تهیه کننده قدیمی فیلم DC که یک ماه بعد در سن 104 سالگی درگذشت، اکران شد.

synopsis

In an alternative Victorian Age Gotham City, Batman begins his war on crime while he investigates a new series of murders by Jack the Ripper

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Batman: Gotham by Gaslight 2018 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Batman: Gotham by Gaslight در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Batman: Gotham by Gaslight

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. سلام
  چرا سریال the batman ۲۰۰۴ رو نمی‌زایید

  پاسخ 2
  • سلام امیر جان.
   به زودی فسمت جدید افزوده میشه.

   پاسخ 1