تری مک گینیس یا همان بتمن جدید که در حال تلاش بود سر از رازهای جوکر در بیاورد، بزرگترین راز دوران زندگی بتمن اصلی را کشف کرد. داستانی واقعی از آخرین نبرد بتمن و جوکر که در جریان آن چیزی نمانده بود بروس وین با یکی از حملات اخیر جوکر کشته شود. حالا این به عهده بتمن هست که انتقام استاد خودش را بگیرد و جوکر رو برای همیشه از بین ببرد…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Batman Beyond: Return of the Joker

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Batman Beyond: Return of the Joker

درباره انیمیشن بتمن بیاند بازگشت جوکر

Batman Beyond: Return of the Joker (همچنین به عنوان Batman of the Future: Return of the Joker خارج از ایالات متحده، بازگشت جوکر، Batman Beyond: The Movie یا The Batman Beyond Movie در عنوان کاری شناخته می شود) محصول سال 2000 است.

فیلم معمایی انیمیشن ابرقهرمانی آمریکایی مستقیم به ویدئو، محصول کمپانی برادران وارنر انیمیشن و توزیع شده توسط کمپانی برادران وارنر. این سومین فیلم در دنیای انیمیشن DC است و بر اساس مجموعه انیمیشنی Batman Beyond ساخته شده است و در عین حال به عنوان ادامه و حل و فصل نکات داستانی از The New Batman Adventures عمل می کند.

Return of the Joker دارای ابرقهرمانان دی سی کامیکس بروس وین (کوین کانروی) و تری مک گینس (ویل فریدل) است که سعی می کنند بازگشت اسرارآمیز دشمن اصلی اولی، جوکر (مارک همیل) را کشف کنند.

پس از قتل عام دبیرستان کلمباین، فیلم ویرایش های سنگینی دریافت کرد که انتشار آن را از هالووین 2000 تا 12 دسامبر 2000 به تعویق انداخت. متعاقباً یک نسخه بریده نشده در دی وی دی در سال 2002 منتشر شد و به طور کلی بازخوردهای مثبتی دریافت کرد. داستان فیلم در فصل سوم و آخر سریال Batman Beyond اتفاق می افتد.

Synopsis

The Joker is back with a vengeance, and Gotham’s newest Dark Knight needs answers as he stands alone to face Gotham’s most infamous Clown Prince of Crime

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Batman Beyond: Return of the Joker 2000 را با دوبله فارسی همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

انیمیشن Batman Beyond: Return of the Joker در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Batman Beyond: Return of the Joker

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!