بر اساس بازی کامپیوتری پرطرفدار این سری، بتمن باید بمبی را پیدا کند که توسط جوکر وقتی که با یک گروهی از تبهکاران با نام دسته ی خودکشی در تعامل است فعال شده است و …

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Batman: Assault on Arkham

تیزر فیلم بتمن: حمله به آرکهام

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Batman: Assault on Arkham

درباره انیمیشن بتمن حمله به آرکهام

بتمن: حمله به آرکام (به انگلیسی: Batman: Assault on Arkham) یک فیلم انیمیشن ابرقهرمانی مستقیم به ویدیو محصول ۲۰۱۴ است که بیستمین فیلم از انیمیشن‌های اصلی دنیای دی سی است.

جی اولیوا و اتان اسپالدینگ کارگردانی می‌کنند، با فیلمنامه‌ای توسط هیث کورسون، و جیمز تاکر تهیه کنندگی. این فیلم در 2014 Comic-Con سن دیگو در 25 ژوئیه 2014 به نمایش درآمد و به صورت دیجیتالی در 29 جولای و در رسانه های فیزیکی در 12 اوت منتشر شد.

داستان این فیلم در دنیای بازی‌های ویدیویی Batman: Arkham است که پس از Arkham Origins اتفاق می‌افتد. داستان در درجه اول بر روی جوخه انتحار متمرکز است، به ویژه شخصیت های شرور بتمن Deadshot و Harley Quinn با بتمن در نقش مکمل.

در این فیلم، یک جوخه انتحاری متشکل از شش جنایتکار توسط آماندا والر اعزام می‌شوند تا به پناهگاه آرکام نفوذ کنند، جایی که باید با زندانیان پناهگاه و بتمن در تلاش برای تکمیل ماموریت خود مبارزه کنند.

synopsis

Batman works desperately to find a bomb planted by the Joker while Amanda Waller hires her newly formed Suicide Squad to break into Arkham Asylum to recover vital information stolen by the Riddler

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Batman: Assault on Arkham 2014 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Batman: Assault on Arkham در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Batman: Assault on Arkham

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!