پس از فرار از زندان میشیگان، یک جنایتکار حرفه ای جذاب هویت جدیدی در کانادا به خود می گیرد و در حالی که توسط یک گروه ضربت پلیس تعقیب می شود، دست به سرقت از 59 بانک و جواهرات فروشی بی سابقه می زند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Bandit

تیزر فیلم راهزن

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Bandit

درباره فیلم راهزن

راهزن (به انگلیسی: Bandit) یک فیلم جنایی زندگی‌نامه‌ای محصول ۲۰۲۲ کانادا به کارگردانی آلن اونگار و با بازی جاش دوهامل، الیشا کاتبرت، نستور کاربونل و مل گیبسون است. این فیلم بر اساس داستان واقعی زندگی گیلبرت گالوان جونیور (همچنین با نام راهزن پرنده) ساخته شده است که هنوز هم رکورددار بیشترین سرقت های متوالی در تاریخ کانادا است. فیلمنامه کریگ ونمن عمدتاً بر اساس مصاحبه‌ها و روایت‌هایی است که در کتاب جنایی واقعی The Flying Bandit در سال 1996 توسط رابرت ناکل به همراه اد آرنولد ارائه شده است.

Redbox Entertainment و Quiver Distribution حقوق پخش فیلم در آمریکای شمالی را به دست آوردند و آن را در 23 سپتامبر 2022 در سینماها و بنا به تقاضا منتشر کردند. این فیلم اکثراً نقدهای مثبتی دریافت کرد و منتقدان آن را بهترین بازی حرفه ای دوهامل نامیدند.

Synopsis

After escaping a Michigan prison, a charming career criminal assumes a new identity in Canada and goes on to rob a record 59 banks and jewellery stores while being hunted by a police task force. Based on the story of The Flying Bandit

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Bandit 2022 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Bandit در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Bandit

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!