داستان فیلم در مورد فوتبالیست ایتالیایی روبرتو باجو می‌باشد، مردی که الهام‌بخش تمام نسل‌هاست، بازیکن منحصر به فردی که بازی‌اش تماشاگران را به وجد می‌آورد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Baggio: The Divine Ponytail

تیزر فیلم باجو دم اسبی الهی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Baggio: The Divine Ponytail

درباره فیلم باجو دم اسبی الهی

باجو: دم اسبی الهی (به ایتالیایی: Il Divin Codino) یک فیلم ورزشی بیوگرافی به کارگردانی لتیزیا لامارتیر است که توسط لودوویکا رامپولدی و استفانو ساردو نوشته شده و آندره آرکانگلی ، والنتینا بل و توماس تراباچی بازی می کنند.

این فیلم براساس وقایع واقعی فوتبالیست ایتالیایی روبرتو باجو است. نتفلیکس این فیلم را برای پخش در تاریخ 26 مه 2021 منتشر کرد.

synopsis

Biographical film about Italian footballer Roberto Baggio, a man who inspired entire generations to play football. A unique footballer, capable of thrilling fans all over the world

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Baggio: The Divine Ponytail 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Baggio: The Divine Ponytail در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Baggio: The Divine Ponytail

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!