با مرگ ترساد وصیت نامه اش مشخص میکند که او الماس هایی به ارزش ۱۰۰ میلیارد روپیه در صندوق امانات بانکی در آمریکا دارد. او الماس ها را به سه قسمت مساوی بین دختر ، پسر و دامادش به ارث گذاشته است ولی آنان باید برای دریافت الماس ها همه در بانک با هم حضور یابند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Awara Paagal Deewana

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Awara Paagal Deewana

درباره فیلم آواره مجنون دیوانه

آوارا پاگال دیوانا (به انگلیسی: Wayward, Crazy, Insane) یک فیلم هندی اکشن کمدی هندی زبان محصول ۲۰۰۲ به کارگردانی ویکرام بات است. آهنگسازی این فیلم توسط آنو مالیک و شعر توسط سامیر ساخته شده است.

این فیلم دارای طرحی است که با الهام از The Whole Nine Yards و صحنه های اکشن رقص توسط کارگردان بدلکاری دیون لام، که روی فیلم های اکشن ماتریکس و هنگ کنگ کار کرده است، را در خود دارد.

این آهنگ برای تصویرسازی آهنگ های مجلل و عجیب، صحنه های بدلکاری/اکشن آکشی کومار و شیمی کمیک محبوب پرش راوال با جانی لوور، که نقش شخصیتی بامزه به نام چوتا چاتری را بازی می کرد، قابل توجه بود.

دنباله ای با عنوان Deewane Huye Paagal در سال 2005 منتشر شد.

Awara Paagal Deewana در 20 ژوئن 2002 در سراسر جهان اکران شد. این فیلم نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد و در باکس آفیس به عنوان یک پرفروش بالاتر از حد متوسط اعلام شد، اما اکنون یک کلاسیک کالت محسوب می شود.

Synopsis

A dentist’s life turns into a roller coaster ride when he is unknowingly embroiled in gang wars

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Awara Paagal Deewana 2002 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Awara Paagal Deewana در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Awara Paagal Deewana

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!