یک واقعه ویرانگر جهانی تمام وسایل الکترونیکی را از بین برد و توانایی خواب افراد را از بین برد ممکن است یک سرباز سابق راه حلی پیدا کرده باشد ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Awake

تیزر فیلم بیدار

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Awake

درباره فیلم بیدار

بیدار یک فیلم سینمایی دلهره‌آور و علمی-تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی مارک راسو، از فیلمنامه‌ای که در کنار جوزف راسو و گرگوری پواریر نوشته شده‌است.

بازیگران اصلی این فیلم جینا رودریگز، جنیفر جیسن لی، بری پپر، فین جونز، شامیر اندرسون، آریانا گرینبلات، فرانسیس فیشر، لوسیوس هووس و گیل بیلاز می‌باشند. این فیلم توسط کمپانی نتفلیکس در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

تولید

در ماه مه سال ۲۰۱۹، اعلام شد که جینا رودریگز به جمع بازیگران این فیلم پیوسته‌است. و در اوت ۲۰۱۹، جنیفر جیسن لی، بری پپر، فین جونز، شامیر اندرسون، آریانا گرینبلات، فرانسیس فیشر، لوسیوس هویوس و گیل بیلاز به جمع بازیگران فیلم پیوستند.

فیلم‌برداری اصلی در آگوست ۲۰۱۹ آغاز شد.

synopsis

After a devastating global event wipes out all electronics and eliminated people’s ability to sleep, a former soldier may have found a solution with her daughter

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Awake 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Awake در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Awake

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!