گروهی از دانش‌آموزان به همراه والدین خود برای شرکت در یک رقابت علمی، استراحت و همچنین تفریح، در یک جشنواره که در یک شهر بیابانی و خیالی در کشور آمریکا برگزار می‌شود، دور هم جمع می‌شوند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Asteroid City

تیزر فیلم استروید سیتی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Asteroid City

درباره فیلم استروید سیتی 2023

استروید سیتی 2023 به انگلیسی : ( Asteroid City 2023 ) یک فیلم در ژانر کمدی ، درام و عاشقانه محصول کشور آمریکا به کارگردانی Wes Anderson و نویسندگی مشترک Wes Anderson و Roman Coppola در سال 2023 میباشد.بازیگرانی همچون Jason Schwartzman ، Scarlett Johansson و Tom Hanks در آن نقش آفرینی کرده اند.

synopsis

Following a writer on his world famous fictional play about a grieving father who travels with his tech-obsessed family to small rural Asteroid City to compete in a junior stargazing event, only to have his world view disrupted forever.

شما میتوانید فیلم زیبای Asteroid City 2023 را همراه با زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Asteroid City

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!