تیمی از وکلا در نبرد با شانس و مسابقه با زمان، به مبارزه با سران دیکتاتوری نظامی خونین آرژانتین در دهه ۱۹۸۰ می‌روند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Argentina, 1985

تیزر فیلم آرژانتین، ۱۹۸۵

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Argentina, 1985

درباره فیلم آرژانتین ۱۹۸۵

آرژانتین، ۱۹۸۵ (انگلیسی: Argentina, 1985) فیلمی داستانی به کارگردانی سانتیاگو میتره از سال ۲۰۲۲ است. این تریلر سیاسی بر داستان دادستان‌های آرژانتینی خولیو استراسرا و لوئیس مورنو اوکامپو متمرکز است که در سال ۱۹۸۵ مسئول تحقیق و تعقیب مسئولان دیکتاتوری خونین نظامی در کشور خود بودند.

نقش‌های اصلی را ریکاردو دارین و پیتر لانزانی بازی کرده‌اند. این فیلم نخستین تولید داخلی آرژانتینی از شرکت آمریکایی آمازون استودیوز است.

این فیلم به عنوان محصول مشترک آرژانتین و ایالات متحده برای نخستین بار در هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز در ۳ سپتامبر ۲۰۲۲ به نمایش درآمد. این فیلم قرار است در پایان همان ماه در سینماهای آرژانتین اکران شود و پس از مدت کوتاهی از طریق سرویس ویدئو به‌درخواست پرایم ویدئو در دسترس خواهد بود.

Synopsis

A team of lawyers takes on the heads of Argentina’s bloody military dictatorship during the 1980s in a battle against odds and a race against time

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Argentina, 1985 2022 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Argentina, 1985 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Argentina, 1985

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!