داستان سریال در دنیای میوه‌ها و غذاهای انسانی رخ می‌دهد. سیب و پیازی تازه وارد و نو رسیده، به شهر انسان‌ها وارد می‌شوند و سعی می‌کنند با این محیط، خودشان را وفق دهند. اتفاقات بسیاری برای آن‌ها رخ می‌دهد و ماجراهای جالبی در پیش رویشان وجود…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Apple & Onion

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Apple & Onion

درباره انیمیشن پیاز و سیب

اپل و پیاز یک مجموعه کمدی سورئال انیمیشن بریتانیایی-آمریکایی است که توسط جورج جندی برای شبکه کارتون ساخته شده و توسط استودیو کارتون نتورک تولید شده است. این سریال بر روی شخصیت‌های اصلی خود، یک سیب و پیاز بهار انسان‌نما و ماجراجویی‌های آن‌ها در محله‌ای که عمدتاً دارای مواد غذایی است، تمرکز دارد.

جندی برای اولین بار ایده این سریال را به استودیوی توسعه شبکه کارتون اروپا منتقل کرد، در حالی که روی دنیای شگفت انگیز گامبال در لندن کار می کرد، سریالی که خودش تهیه کننده آن بود.

به محض ورود به بربنک، جندی با طرح مفهومی به استودیوی کارتون نتورک مراجعه کرد که تولید یک پایلوت را روشن کرد. فیلم کوتاه حاصل برای نمایش در کنار پایلوت دیگر شبکه کارتون، به زندگی من، در جشنواره انسی در سال 2015 انتخاب شد، قبل از اینکه در نهایت در ماه می 2016 به صورت آنلاین منتشر شود.

این کوتاه برای یک سریال محدود در مارس 2017 انتخاب شد. که در 23 فوریه 2018 برای اولین بار پخش شد.

در 20 می 2019، این سریال برای فصل دوم انتخاب شد. این سریال در 7 دسامبر 2021 به پایان رسید.

Synopsis

Set in a world populated by anthropomorphic food, Apple and Onion, a pair of childlike newcomers to the big city, attempt to fit in to their new surroundings

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Apple & Onion را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Apple & Onion در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Apple & Onion

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. خیلیی کیوته
  واقعا ارزش دیدن داره

  پاسخ 0
 2. سلام قسمت ۲۵ به پایین دانلود نمیشه کیفیت ۱۰۸۰HQ

  پاسخ 4
 3. سلام قسمت ۲۵ به پایین دانلود نمیشه

  پاسخ 4
 4. سلام لینک های دانلودش خراب شدند واسه ۱۰۸۰HQ

  پاسخ 4
 5. سلام لینک های دانلودش خراب شدند

  پاسخ 4
 6. عالیه

  پاسخ 5