مردی ماجراهای زندگی خود را به عنوان یک پسری ۱۰ ساله در سال ۱۹۶۹ در ایالت هیوستون آمریکا روایت می کند. او داستان‌هایی مملو از نوستالژی را به هم میبافد که حاصل پیوند واقعیت و خیال‌پردازی‌هایش هستند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Apollo 10 1/2: A Space Age Adventure

تیزر انیمیشن آپولو ½۱۰: کودکی در عصر فضا

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Apollo 10 1/2: A Space Age Adventure

درباره انیمیشن آپولو ½۱۰: کودکی در عصر فضا

آپولو 10+1⁄2: دوران کودکی فضایی (به انگلیسی: Apollo 10+1⁄2: A Space Age Childhood) یک فیلم پویانمایی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که بر اساس دوران کودکی نویسنده، کارگردان و تهیه کننده ریچارد لینکلیتر ساخته شده است.

در این فیلم گلن پاول، جک بلک، زکری لوی و جاش ویگینز به ایفای نقش پرداخته اند. داستان فیلم در طول رویدادهای قبل از فرود آپولو 11 روی ماه می گذرد، داستانی تخیلی از یک دانش آموز کلاس چهارمی را ارائه می دهد که اولین فردی است که روی ماه فرود می آید.

Apollo 10+1⁄2: A Space Age Childhood در 13 مارس 2022 در South by Southwest اکران شد و در تاریخ 24 مارس 2022 در سینماهای منتخب اکران شد، قبل از اکران در نتفلیکس در اول آوریل. این فیلم با تحسین منتقدان همراه شد. برای نوشتن، بصری، و حس نوستالژیک آن.

synopsys

A coming-of-age story set in the suburbs of Houston, Texas in the summer of 1969, centered around the historic Apollo 11 moon landing

شما می توانید انیمیشن بیسار زیبای Apollo 10 1/2: A Space Age Adventure 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Apollo 10 1/2: A Space Age Adventure در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Apollo 10 1/2: A Space Age Adventure

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!