فیلم Annette داستان یک استندآپ کمدین موفق (آدام درایور) و همسرش سوپرانوی مشهور جهان (ماریون کوتیار) است. زندگی پر زرق و برق آنها با تولد دخترش آنت، چرخشی غیرمنتظره می‌گیرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Annette

تیزر فیلم آنت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Annette

درباره فیلم آنت

nnette یک فیلم اپرا در سال 2021 به کارگردانی لئوس کاراکس (در اولین حضورش در زبان انگلیسی) و با فیلمنامه ای از ران مائل و راسل مایل از اسپارکس و کاراکس از یک داستان اصلی ، موسیقی و ترانه های گروه است.

داستان در مورد یک کمدین استندآپ (آدام درایور) و همسر خواننده اپرا (ماریون کوتیار) و چگونگی تغییر زندگی آنها هنگام اولین فرزندشان است. سیمون هلبرگ و دوین مک داول نیز بازی می کنند.

آنت در 7 ژوئیه 2021 در فرانسه توسط UGC Distribution ، یک روز پس از نمایش به عنوان فیلم افتتاحیه در جشنواره فیلم کن 2021 ، اکران شد. این فیلم نقدهای مثبت منتقدان را دریافت کرده است.

synopsis

A stand-up comedian and his opera singer wife have a 2 year old daughter with a surprising gift

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Annette 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Annette در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Annette

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!