در مورد پسر بچه‌ای یازده ساله به نام آنجلو است که میان همه افرادی که او را میشناسند به عنوان یک پسر بچه نابغه شناخته میشود؛ او مهارت‌های زیادی دارد که در مواجهه با مشکلات از آن‌ها استفاده کرده و هیچ چیز نمی تواند مانع پیشرفتش در زندگی شود؛ او برای هر کاری که میخواهد انجام دهد برنامه‌ای خاص داشته و هیچ مانعی نمیتواند جلوی او را برای رسیدن به اهدافش را بگیرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Angelo Rules

تیزر انیمیشن سریالی قوانین آنجلو

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Angelo Rules

درباره انیمیشن قوانین آنجلو

قوانین آنجلو (به فرانسوی: Angelo la Débrouille) یک مجموعه انیمیشنی محصول فرانسه 3، Teletoon، TeamTO و Cake Entertainment و کارگردانی Chloé Miller و Franz Kirchner است.

این کتاب بر اساس مجموعه کتاب های Comment Faire Enrager… اثر سیلوی دی ماتوزیولکس و سباستین دیولوژیست ساخته شده است. در 29 نوامبر 2016، این سریال برای فصل چهارم با 52 قسمت تمدید شد.

Synopsis

Angelo Rules follows 11-year-old Angelo, a sweet-talking genius with a knack for getting out of trouble

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Angelo Rules را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Angelo Rules در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Angelo Rules

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. قسمت6 دانلود نمیشه !!

  پاسخ 3
  • سلام شاهین جان.
   من چک کردم اوکی هستش.
   چه مشکلی دارین؟

   پاسخ 3
 2. من میخوام دانلود کنم نمیشه و این پیام میادThis File is Deleted or Moved to Another Server, Please try to download orginal link.

  پاسخ 1
  • سلام شاهین جان.
   فیلتر شکن خاموش کنید و مجدد تست کنید من تست کردم سالمه.

   پاسخ 2