این فیلم داستان زنی امریکایی به نام میلدرد گیلارز، مبلغ حکومت نازی آلمان در زمان جنگ جهانی دوم است. او با نام اکسیس سالی در بین سربازان ارتش امریکا شناخته می شود در حالیکه در بین آن ها همزمان مشهور و منفور است. این فیلم نیمه تاریک دستگاه تبلیغاتی حکومت نازی، دستگیری سالی و به دنبال آن محاکمه او در واشنگتن به دلیل خیانت را به نمایش می گذارد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم American Traitor: The Trial of Axis Sally

تیزر فیلم خائن امریکایی محاکمه اکسیس سالی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم American Traitor: The Trial of Axis Sally

درباره فیلم خائن امریکایی محاکمه اکسیس سالی

خائن آمریکایی: دادگاه محور سالی یک فیلم درام به کارگردانی مایکل لهستان ، از فیلمنامه ونس اوون و داریل هیکس ، براساس کتاب Axis Sally محرمانه ، نوشته ویلیام ای.

این فیلم براساس زندگی میلدرد گیلارس ، خواننده و بازیگر آمریکایی است که در طول جنگ جهانی دوم تبلیغات نازی را برای سربازان آمریکایی و خانواده هایشان به خانه خود پخش می کرد. در این فیلم آل پاچینو ، میدو ویلیامز ، سوئن تمل ، توماس کرچمان و میچ پیلجی بازی می کنند.

در 28 مه 2021 توسط Vertical Entertainment و Redbox Entertainment منتشر شد.

synopsis

The film tells the story of Mildred Gillers, an American woman who preached Nazi rule in Germany during World War II. He is known as Axis Sally among US Army soldiers, while at the same time he is famous and hated. The semi-dark film depicts the Nazi regime’s propaganda machine, Sally’s arrest and subsequent trial in Washington for treason

شما می توانید فیلم بسیار زیبای American Traitor: The Trial of Axis Sally 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم American Traitor: The Trial of Axis Sally در ویکی پدیا

بازیگران فیلم American Traitor: The Trial of Axis Sally

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!