جرج واشنگتن با سم آدامز متحد می شود تا بریتانیایی ها را در انقلاب امریکا شکست دهد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن America: The Motion Picture

تیزر انیمیشن آمریکا تصویر متحرک

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن America: The Motion Picture

درباره انیمیشن آمریکا تصویر متحرک

America: The Motion Picture یک انیمیشن تقلیدی علمی تخیلی بزرگسالان متحرک و بزرگسال در سال 2021 است که براساس پدران موسس ایالات متحده و انقلاب آمریکا ساخته شده است. کارگردانی آن را مت تامپسون (در اولین کارگردانی بلند خود) و توسط دیو کالاهام نوشته است.

در این فیلم چانینگ تاتوم (که به عنوان تهیه کننده نیز فعالیت می کند) ، جیسون مانتزوکاس ، اولیویا مون ، بابی مونیهان ، جودی گریر ، ویل فورته ، رائول مکس تروژیلو ، قاتل مایک ، سیمون پگ و اندی سامبرگ بازی می کند این فیلم دارای درجه R است ” نگفته دقیق تاریخی “بازگویی جورج واشنگتن و جنگ او علیه انگلیس.

این فیلم در 30 ژوئن 2021 توسط نتفلیکس اکران شد. این فیلم با انتقادات منفی منتقدین روبرو شد. برخی از انیمیشن و بازیگران تعریف و تمجید کردند و برخی دیگر از فیلم ها ، طنز ، فیلمنامه و داستان انتقاد کردند.

synopsis

A chainsaw-wielding George Washington teams with beer-loving bro Sam Adams to take down the Brits in a tongue-in-cheek riff on the American wp_

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای America: The Motion Picture 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن America: The Motion Picture در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن America: The Motion Picture

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!