داستان تلخ دو خواهر، یکی پیانیست که وسواس زیادی برای پایان دادن به زندگی‌اش دارد، دیگری نویسنده‌ای که با این تصمیم دست به گریبان شده است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم All My Puny Sorrows

تیزر فیلم همه غم‌های ناچیز من

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم All My Puny Sorrows

درباره فیلم همه غم‌های ناچیز من

همه اندوه های من یک فیلم درام کانادایی محصول سال ۲۰۲۱ به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی مایکل مک گوان است که به عنوان اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته میریام تووز در سال ۲۰۱۴ عمل می کند.

آلیسون پیل و سارا گادون در نقش دو خواهر منونیتی که زندگی مذهبی خود را پشت سر می گذارند بازی می کنند. آمیبت مک‌نولتی، ماری وینینگهام، دونال لوگ و آلی ماوجی نیز در نقش‌های مکمل ایفای نقش می‌کنند و Mongrel Media قرار است این فیلم را توزیع کند.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در 10 سپتامبر 2021 به نمایش درآمد و در 15 آوریل 2022 در سینماهای کانادا اکران شد. منتقدان عموماً نقدهای مثبتی دریافت کردند.

synopsis

Based on the 2014 international best-selling novel by Miriam Toews, All My Puny Sorrows is the poignant story of two sisters, one a concert pianist obsessed with ending her life, and the other a writer who, in wrestling with this decision, makes profound discoveries about her herself

شما می توانید فیلم بسیار زیبای All My Puny Sorrows 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم All My Puny Sorrows در ویکی پدیا

بازیگران فیلم All My Puny Sorrows

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!