آریسو یک گیمر حرفه ای است که به طور ناگهانی خود را در شهر خالی از سکنه و عجیب توکیو می یابد. او و دوستانش باید برای نجات جان خود از مسابقه های مختلف و خطرناک جان سالم به در ببرند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Alice in Borderland

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Alice in Borderland

درباره سریال آلیس در سرزمین مرزی

آلیس در سرزمین مرزی (به ژاپنی: 今際の国のアリス، هپبورن: Imawa no Kuni no Arisu) یک مجموعه تلویزیونی درام علمی تخیلی دیستوپایی ژاپنی است که در سال ۲۰۲۰ بر اساس مانگای هارو آسو ساخته شده است. کارگردانی این سریال بر عهده Shinsuke Sato بوده است. کنتو یامازاکی و تائو تسوچیا با بازی کنتو یامازاکی و تائو تسوچیا به عنوان متحدانی که در یک توکیوی متروکه به دام افتاده‌اند و مجبور به رقابت در بازی‌های خطرناکی می‌شوند، نوع و دشواری‌هایی که با کارت‌های بازی نشان داده می‌شود، تا «ویزا» را تمدید کنند که در صورت انقضا، منجر به اعدام بازیکن با شلیک لیزر می‌شود. آسمان

فصل اول سریال در جولای 2019 اعلام شد و از آگوست تا دسامبر 2019 فیلمبرداری شد. مکان‌های تنظیم شامل مناطق شیبویا و ماکت استودیو صفحه سبز Shibuya Crossing بود. جلوه های بصری نمایش با همکاری بین المللی دیجیتال مرز ژاپن و تیم هایی از سنگاپور، ایالات متحده و هند تولید شد. آهنگ موسیقی توسط یوتاکا یامادا که با ساتو همکاری کرده بود ساخته شد.

فصل اول در 10 دسامبر 2020 در سرویس استریم نتفلیکس پخش شد و نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد که اکشن، دوربین و بازیگری را دوست داشتند. آنها این نمایش را با بسیاری از آثار در ژانر بقا مقایسه کردند، از جمله فیلم های Battle Royale (2000) و Cube (1997) و همچنین سریال هایی مانند Squid Game (2021) برای بقای بازی مرگ. عملکرد قوی فصل اول و بیننده بالا در بسیاری از کشورها باعث شد که نتفلیکس دو هفته پس از پخش سریال، سریال را تمدید کند. فصل دوم در 22 دسامبر 2022 منتشر شد.

Synopsis

A group of bored delinquents are transported to a parallel dimension as part of a survival game

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Alice in Borderland را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Alice in Borderland در ویکی پدیا

بازیگران سریال Alice in Borderland

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!