هریس افسر سیا در مأموریت هایی برای بازداشت و جابجایی اتباع خارجی برای بازجویی شرکت دارد. هنگامی که مافوق هریس به قتل می رسد، او خود را قربانی قتل یک زندانی می بیند و باید از تیمی از ماموران که برای آوردن او فرستاده شده اند فرار کند، به رهبری یک مامور دوگانه بی رحم.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Agent Game

تیزر فیلم عامل بازی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Agent Game

درباره فیلم عامل بازی

عامل بازی یک فیلم اکشن و هیجان انگیز جاسوسی آمریکایی به کارگردانی گرانت اس. جانسون بر اساس فیلمنامه ای از مایک لنگر و تهیه کننده تایلر دبلیو کونی است.

درموت مولرونی، آدان کانتو، کیتی کسیدی، آنی ایلونزه، ریس کویرو، برخاد عبدی، جیسون آیزاکس و مل گیبسون در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. فیلمبرداری در آگوستا، جورجیا، از مارس تا آوریل 2021 انجام شد.

این فیلم قرار است در تاریخ 8 آوریل 2022 توسط سابان فیلمز در ایالات متحده اکران شود.

synopsis

A CIA officer finds himself the target of a rendition operation after being scapegoated for the death of an interrogation subject

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Agent Game 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Agent Game در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Agent Game

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. ادمین جان لطفا فیلم تاپ گان ۱۹۸۶ رو با دوبله نماوا بزارید، خیلی ممنون

    پاسخ 2