مطالب برگزیده
درباره نیما شارخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی متولد ۱۷ مرداد ۱۳۶۰ بازیگر ایرانی و مهندس عمران است.
نیما شاهرخ شاهی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی عمران است، اما علاقه او به سینما باعث شد تا سال ۱۳۸۲ با بازی در فیلم سینمایی مکس به کارگردانی سامان مقدم وارد عرصه سینما شود.
نیما شاهرخ شاهی بعد از این فیلم در آثار سینمایی همچون پارک وی، دایره زنگی، مجنون لیلی و کیش و مات بازی کرد. البته شاهرخ‌شاهی رشته عمران را رها نکرد و تا پنج سال پیش بازیگری و عمران را با هم کار می‌کرد، اما از آن زمان همه تمرکزش را در بازیگری گذاشت.
شاهرخ شاهی فعالیت در تلویزیون را هم با ایفای نقش مهران خواستگار لیلا در سریال شمس‌العماره ساخته سامان مقدم آغاز کرد و بعد از آن در سریال‌های فاصله‌ها، ملکوت، موج و صخره، دختران حوا، مرد نقره‌ای, میلیاردر و معراجی‌ها به ایفای نقش‌های مختلف پرداخت. نیما شاهرخ شاهی در ابتدا به هنرمند شدن خود كه خيلي اتفاقي بود پرداخت و عنوان كرد يكي از دوستان من براي حضور در تست بازيگري شركت كرد و از من خواست تا براي گرفتن تست همراه وي بروم كه آنجا بود نيما شاهرخ شاهي به صورت خيلي اتفاقي توسط كارگردان مورد تاييد واقع شد و اين چنين بود كه نيما شاهرخ شاهي براي اولين بار بازيگري را در فيلم مكس تجربه كرد وخيلي زود راه صدساله را يك شبه طي كرد جاي خود را بين هنرمندان تثبيت كرد و طرفداران بي شماري پيدا كرد.

فیلم و سریال های نیما شارخ شاهی

دانلود فیلم کاتیوشا

دانلود فیلم کاتیوشا

کاتیوشا ماموریت دارد که از ارشیا مراقبت کند که معتاد نشود و در این مسیر اتفاقات زیادی برای اون رخ میدهد که ...

دانلود فیلم باورم کن

دانلود فیلم باورم کن

دو همزاد نگار و دنیا در مسیر زندگی همسفر میشوند تا تصمیم جدیدی برای ادامه‌ی راه‌شان بگیرند. برنا ضلع دیگر این مثلث در این سفر شریک و دلبسته‌ی یکی از آن‌هاست. او هم فرصت تازه‌ای برای پیمودن راه زندگی خود و آن دو میخواهد. اما تقدیر برای این سه نفر به گونه ای دیگر رقم میخورد.