ابلق سرگذشت زنی را در حاشیه شهر روایت می‌کند که با همسر و فرزندش زندگی می‌کند اما ماجرایی زندگی آن‌ها را دستخوش تغییر و تحول می‌کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم

درباره فیلم ابلق

ابلق فیلمی به کارگردانی نرگس آبیار محصول سال ۱۳۹۹ است. تهیه کنندگی کار بر عهده محمدحسین قاسمی بوده و بهرام رادان، الناز شاکردوست، هوتن شکیبا و مهران احمدی از بازیگران این فیلم می‌باشند.

synopsis

Ablaq tells the story of a woman on the outskirts of the city who lives with her husband and child, but the story of their lives changes.

جدیدترین اخبار فیلم ابلق

  • در جدیدترین اخبار سینمای ایران، ابلق جدیدترین ساخته نرگس آبیار در جمع 16 نامزد نهایی بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر قرار گرفت.
  • بهران رادان که از بازیگران اصلی این فیلم است جدیدا در صفحه اینستاگرام خود عکسی از شخصیت خود در این فیلم منتشر کرده است. این عکس به نوعی نخستین تصویر منتشر شده از این فیلم است.
  • نرگس آبیار کارگردان این اثر توانست در جشنواره قبلی فجر با فیلم شبی که ماه کامل شد بسیار موفق ظاهر شود و حالا توقع ها از او به شدت بالا رفته است.
  • در این فیلم بازیگران به نامی مانند الناز شاکردوست و هوتن شکیبا هم حضور دارند که هر دو توانستند در جشنواره فجر قبلی صاحب سیمرغ بهترین بازیگر زن و مرد شوند.
  • واکنش منتقدان به جدیدترین اثر نرگس آبیار بسیار مثبت بوده و انتظار میرود باز هم شاهد آتش بازی دیگری از این کارگردان خلاق باشیم.
  • حضور مجدد هوتن شکیبا و الناز شاکردوست در این فیلم به نوعی ریسک بزرگی است که آبیار انجام داده است، به این خاطر که ممکن است باید ایجاد جوی تکراری در این فیلم شود.

نظر اولیه منتقدان در مورد فیلم ابلق

نظر کیوان کثیریان درباره ابلق

فیلمی متمرکز بر روابط پیچیده انسانی، با ظرایف قابل توجه، شخصیت‌های جذاب و قصه‌ای پرکشش. بهترین فیلم نرگس آبیار تا اینجا.

نظر هوشنگ گلمکانی درباره ابلق

نرگس آبیار باز هم گام بلند دیگری برداشته؛ بلندتر از فیلم بلندپروازانه قبلی‌اش. ابلق فیلمی تکان‌دهنده و تأثیرگذار است، با یک کارگردانی ماهرانه و پرزحمت، و بازی‌های چشمگیر.
هرچند که به دلایلی شخصی، من نفس را همچنان بیش‌تر دوست دارم.

 

بازیگران فیلم

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!