گروهبان یکم چارلز مونرو کینگ، قبل از اینکه در بغداد کشته شود، دفتر وقایع روزانه ای را برای پسرش می نویسد که به او بگوید بدون پدر بزرگ شدن ، چگونه زندگی شایسته ای داشته باشد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم A Journal for Jordan

تیزر فیلم مجله ای برای جردن

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم A Journal for Jordan

درباره فیلم مجله ای برای جردن

ژورنال برای اردن یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی دنزل واشنگتن بر اساس فیلمنامه‌ای نوشته ویرجیل ویلیامز، بر اساس خاطرات مجله‌ای برای اردن: داستانی از عشق و افتخار نوشته دانا کندی است.

در این فیلم مایکل بی جردن (که یکی از تهیه کنندگان فیلم نیز بود) و شانته آدامز در نقش های اصلی به همراه Jalon Christian، Robert Wisdom و Tamara Tunie در نقش های فرعی بازی می کنند.

این فیلم توسط Sony Pictures Releasing، از طریق بنر Columbia Pictures، در ۲۵ دسامبر ۲۰۲۱ منتشر شد. نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد.

synopsis

1st Sgt. Charles Monroe King, before he is killed in action in Baghdad, authors a journal for his son intended to tell him how to live a decent life despite growing up without a father

شما می توانید فیلم بسیار زیبای A Journal for Jordan 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم A Journal for Jordan در ویکی پدیا

بازیگران فیلم A Journal for Jordan

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!