کانر کانولی پس از کشتن یکی از اعضای سندیکای مواد مخدر در حالی که از آزادی مشروط محافظت می کرد، یک روز فرصت دارد تا دو میلیون دلار غرامتی را که مجبور نیست به تایرون پتیس بپردازد. او مجبور می شود از خدمه عملیات نظامی قدیمی خود به رهبری بریس میسون بخواهد که دور هم جمع شوند و ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم A Day to Die

تیزر فیلم روزی برای مردن

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم A Day to Die

درباره فیلم روزی برای مردن

روزی برای مردن (به انگلیسی: A Day to Die) یک فیلم اکشن دزدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی وس میلر است. کوین دیلون، بروس ویلیس، جیانی کاپالدی، بروک باتلر، لئون و فرانک گریلو در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم در 4 مارس 2022 توسط Vertical Entertainment منتشر شد.

synopsis

Connor Connolly has one day to pay reparations to Tyrone Pettis. He is forced to ask his old military ops crew, led by Brice Mason, to come together to get him two million dollars before he loses everyone he loves in the process

شما می توانید فیلم بسیار زیبای A Day to Die 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم A Day to Die در ویکی پدیا

بازیگران فیلم A Day to Die

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!