در روزهای انقلاب مکزیک, ال چونچو با تحمل تلفاتی سنگین موفق می شود به یک قطار حامل مهمات حمله کند. یکی از مسافران امریکایی قطار پس از اثبات وفاداری اش, اجازه پیدا می کند که به گروه آنان بپیوندد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم A Bullet for the General

تیزر فیلم گلوله‌ای برای ژنرال

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم A Bullet for the General

درباره فیلم گلوله‌ای برای ژنرال

گلوله ای برای ژنرال (به اسپانیایی: Quién sabe؟؛ عنوان اصلی به معنای “چه کسی می داند؟”، در زبان اسپانیایی) که با نام El Chucho Quién Sabe نیز شناخته می شود، یک فیلم وسترن ایتالیایی زاپاتا به کارگردانی دامیانو دامیان و با بازی جیان است که در سال ۱۹۶۶ منتشر شد. ماریا ولونته، لو کاستل، کلاوس کینسکی و مارتین بسویک.

این فیلم که یک وسترن زاپاتا است، داستان ال چونچو، یک راهزن، و بیل تیت (یا ال نینو/کودک)، یک قاتل قراردادی ضدانقلاب در مکزیک را روایت می کند. چونچو به زودی متوجه می شود که انقلاب اجتماعی مهمتر از پول صرف است.

synopsis

A band of Mexican gun-runners employed by a revolutionary general accept an American into their gang, unaware of his intentions

شما می توانید فیلم بسیار زیبای A Bullet for the General 1967 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم A Bullet for the General در ویکی پدیا

بازیگران فیلم A Bullet for the General

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!