دختری جوان به نام ایوا برای برآورده کردن آرزوی مادر بیمارش، تصمیم به ازدواج گرفته است. در این میان او خود را میان سه خواستگار گرفتار می‌بیند، نامزد سابقش آدام، یک هنرمند خیابانی مرموز و یک میلیاردر عجیب و غریب. اما این در حالی است که آدام همچنان امیدوار است که با تلاش سخت برای 78امین بار مورد بخشش ایوا قرار گرفته و نظرش را عوض کند. حال باید دید آیا آدم می‌تواند از این فرصت برای نجات عشق واقعی خود استفاده کند؟

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم 77 Heartwarmings

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم 77 Heartwarmings

درباره فیلم 77 دلگرمی

77 Heartbreaks یک فیلم درام عاشقانه هنگ کنگی محصول سال ۲۰۱۷ به کارگردانی هرمان یاو است.

در 15 ژوئن 2017 در هنگ کنگ منتشر شد. دنباله 77 Heartwarmings با بازی شارلین چوی، پاکو چاو و ماریو مورر در 14 می 2021 در هنگ کنگ اکران خواهد شد.

Synopsis

Eva, who returned to singleness, met and liked each other by chance with Thai Red Star Marvel, while Adam still hoped to exchange Eva’s 78th forgiveness through hard work. In order to fulfill her terminally ill mother’s wish, Eva considered going into marriage. Can Adam take the opportunity to save true love

شما می توانید فیلم بسیار زیبای 77 Heartwarmings 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم 77 Heartwarmings در ویکی پدیا

بازیگران فیلم 77 Heartwarmings

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!