فیلم 12 Mighty Orphans از این قرار است که مربی فداکار فوتبال دبیرستان، در دوران رکود بزرگ، تیمی متشکل از یتیمان را تا مسابقات قهرمانی ایالتی هدایت می کند و الهام بخش ملت دل شکسته می شود ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم 12 Mighty Orphans

تیزر فیلم 12 یتیم توانا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم 12 Mighty Orphans

درباره فیلم 12 یتیم توانا

12 Mighty Orphans یک فیلم ورزشی 2021 آمریکایی است که توسط تای رابرتز از فیلمنامه ای از رابرتز ، لین گاریسون و کوین مایر کارگردانی شده است.

این کتاب بر اساس کتاب غیر داستانی دوازده یتیم توانا: داستان واقعی الهام بخش مایت های قدرتمندی است که فوتبال تگزاس را تحت سلطه جیم دنت قرار دادند. در این فیلم لوک ویلسون ، وینسیا شاو ، وین نایت ، جیک آستین واکر ، جیکوب لوفلند ، لوی دیلن ، روبرت دووال و مارتین شین بازی می کنند.

این فیلم در ایالات متحده در 11 ژوئن 2021 توسط Sony Pictures Classics منتشر شد. بازخوردهای متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

synopsis

Haunted by his mysterious past, a devoted high school football coach leads a scrawny team of orphans to the state championship during the Great Depression and inspires a broken nation along the way

شما می توانید فیلم بسیار زیبای 12 Mighty Orphans 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم 12 Mighty Orphans در ویکی پدیا

بازیگران فیلم 12 Mighty Orphans

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!