مطالب برگزیده

فیلم و سریال های روسیه

دانلود انیمیشن سگهای فضایی ماجراجویی گرمسیری 2020

دانلود انیمیشن سگهای فضایی ماجراجویی گرمسیری 2020

هنگامی که گرداب مرموز و خطرناکی در مناطق گرمسیری اقیانوس اطلس ظاهر می شود فضانوردان بلکا و استرلکا برای تحقیق به آنجا اعزام می شوند. با کمک دوستان خوب خود بلکا و استرلکا باید یک بار دیگر قهرمانانه عمل کنند و یک ماموریت جسورانه را برای نجات کره زمین همراه با خانه دور از دوستان جدید بیگانه خود انجام دهند.

دانلود انیمیشن خانواده هاپ هاپوها مراقب گربه ها باشید 2020

دانلود انیمیشن خانواده هاپ هاپوها مراقب گربه ها باشید 2020

انیمیشن Barkers: Mind the Cats درباره خانواده ای از سگ هاست که تصمیم می گیرند به مسافرت بروند. بچه خانواده مشتاق است که با خواهر و برادرهایش بازی کند. اما آن ها به نظر سرگرم کارهای خود هستند. خوشبختانه بچه، دوست های جدیدی پیدا می کند: گربه ها. هم اکنون گربه ها می خواهند با بچه خوش بگذرانند و با هم بازی کنند.

دانلود فیلم نفوذ 2022

دانلود فیلم نفوذ 2022

ایوان برای نجات فرمانده سابقش گری پس از دستگیری توسط داعش، عازم یک ماموریت خطرناک به سوریه می شود. او با کمک گشت‌های نظامی ایالات متحده موفق می‌شود گری را آزاد کند و در حالی که توسط تروریست‌ها شکار می‌شود، تلاش می‌کند از کشور فرار کند.

دانلود انیمیشن ملکه برفی و شاهزاده 2023 • فیلمر

دانلود انیمیشن ملکه برفی و شاهزاده 2023

کای و گردا در شهری آرام و دنج زندگی می‌کنند اما ناگهان ارواح یخی از راه رسیده تا همه را منجمد کنند و...

دانلود انیمیشن سفر بزرگ 2: تحویل ویژه 2022

دانلود انیمیشن سفر بزرگ 2 2022

یک سال از بازگشت Mic Mic و Oscar از ماجراجویی باورنکردنی خود می گذرد. و حالا، پس از نقشه شیطانی کرکس برای خرابکاری در تحویل توله گریزلی به حریفش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، Mic Mic، اسکار، نوجوان پاندا و لک لک در حالی که سوار زپلین برای بازگشت گریزلی کوچک می شوند، وارد ماجراجویی بزرگ دیگری می شوند...

دانلود انیمیشن آقای تئو، گربه و سگ • فیلمر

دانلود انیمیشن آقای تئو، گربه و سگ

پسری به نام فیودور و خواهر کوچکترش ورا به همراه حیوانات خانگی خود، ماجراهای دیدنی و جالبی را پشت سر می گذارند و...

دانلود سریال ملکه برفی: گردا و نگهبانان عجایب • فیلمر

دانلود سریال ملکه برفی: گردا و نگهبانان عجایب

ماجراهای یک دختر مهربان و شجاع به نام گردا که با استفاده از قدرت های جادویی خود تلاش می کند تا به مردم سرزمینش کمک کند و...

دانلود انیمه سریالی گشت جادویی 2016 • فیلمر

دانلود انیمه سریالی گشت جادویی 2016

سه جادوگر جوان والری، مری و اسنویی به شهری به نام میشکین نقل مکان می کنند و با دختری به نام هلنا آشنا می شوند. پس از مدتی اندک آنها به بهترین دوستان یکدیگر تبدیل می شوند و گروهی ابرقهرمانی به نام «گشت جادویی» تشکیل می دهند. کار آنها در حین نظارت بر پری های شهر، محافظت از آرامش و امنیت و ایجاد تعادل بین دو دنیای جادویی و دنیای معمولیست.

دانلود انیمیشن فندوق شکن و فلوت جادویی 2022 • فیلمر

دانلود انیمیشن فندوق شکن و فلوت جادویی 2022

این انیمیشن داستان دختری به نام ماری است که آرزو می کند هم اندازه اسباب بازی اش فندق شکن شود که در حقیقت شاهزاده ای طلسم شده است. آن دو با هم به سرزمین جادویی گل ها سفر می کنند تا جهان را از شر انسان های موشی نجات دهند.

دانلود انیمیشن بال‌ ها 2 2021 • فیلمر

دانلود انیمیشن بال‌ ها 2 2021

شهری توسط بیگانه‌ها مورد حمله قرار می‌گیرد تا منابع آن را غارت کنند. اما در این میان یک فرد شجاع پیدا می‌شود با آنها مبارزه می‌کند.

دانلود انیمیشن بال‌ ها 2012 • فیلمر

دانلود انیمیشن بال‌ ها 2012

یک هواپیمای جت به نام شوالیه به طور اتفاقی به عنوان یکی از شرکت کنندگان مسابقه هوایی دعوت می شود، او برای قهرمان شدن به یک مربی با سابقه نیاز دارد.

دانلود انیمیشن فینیک 2022

دانلود انیمیشن فینیک 2022

بسیاری از مردم نمیدانند که در هر خانه ای فین ها وجود دارند آنها موجوداتی پشمالو هستند که برای مراقبت از خانه و نگهداری از آن در نیای انسان ها ظاهر می شوند فینیک یک فین جوان است و ...

دانلود انیمیشن غول های کوچولو

دانلود انیمیشن غول های کوچولو

غول کوچولوها در سیاره کوچکی زیر آب متشکل از ده جزیره زندگی می‌کنند، اما فقط سه تا از آن جزیره ها قابل سکونت هستند و..

دانلود فیلم آخرین جنگجو ریشه شر 2021

دانلود فیلم آخرین جنگجو ریشه شر 2021

با برقراری صلح و آرامش در بلگوری، بعد از شکست شیطان آغاز می شود. ایوان که دارای شهرت به سزا و شایسته ای است، با کمک و همراهی خانواده، دوستان و شگفتی های کوچک دنیای مدرن، زندگی راحتی دارد. از طرفی دیگر، شمشیر جادوییش به او توانایی های بیشتری می دهد. اما پس از مدتی، شیطان ظهور می کند و وجود دنیای جادویی را به خطر می اندازد. به همین دلیل، ایوان و دوستان قدیمی و رقبای جدیدش، باید برای مقابله با دشمنان و بازگرداندن صلح به بلگوری تلاش کنند.

دانلود انیمیشن بابا یاگا 2022

دانلود انیمیشن بابا یاگا 2022

برداشتی از داستان بابا یاگا که فراتر از تصویر سنتی این شخصیت است.

دانلود فیلم آخرین جنگجو 3 پیام‌آور تاریکی 2021

دانلود فیلم آخرین جنگجو 3 پیام‌آور تاریکی 2021

اکنون که ایوان در آستانه ۲۱ سالگی است، به اندازه کافی بزرگ شده است تا با واسیلیسا زیبا ازدواج کند. اما زمانی که واسیلیسا در مسکو زمان حال ربوده می شود و به دام می افتد، ایوان و دوستانش باید برای نجات او به دنیای امروز سفر کنند.