مطالب برگزیده

فیلم و سریال های آلمان

دانلود انیمیشن ماریس شگفت‌ انگیز 2022

دانلود انیمیشن ماریس شگفت‌ انگیز 2022

داستان The Amazing Maurice یک گربه خیابانی را دنبال می کند که کلاهبرداری عالی پول درآوری دارد. او یک بچه خنگ به نظر می رسد که پیپ بازی می کند و موش های زیادی دارد که به طرز عجیبی سواد دارند.

دانلود فیلم عوامل انسانی 2021 • فیلمر

دانلود فیلم عوامل انسانی 2021

ورود مخفیانه غریبه ای به خانه شان، شرایط را از تعادل خارج می کند و اضطراب ایجاد شده باعث رسوخ تنش به قلب خانواده می شود.

دانلود فیلم کورساژ 2022 • فیلمر

دانلود فیلم کورساژ 2022

ملکه الیزابت اتریش به خاطر زیبایی اش بت می شود و به دلیل الهام بخشیدن به روند مد مشهور است. اما در سال 1877،

دانلود فیلم سفید برفی 2024 • فیلمر

دانلود فیلم سفید برفی 2024

اقتباس لایو اکشن از انیمیشن دیزنی محصول 1937 "سفید برفی و هفت کوتوله"

21
دانلود فیلم مرا گناهکار بدان 2006 • فیلمر

دانلود فیلم مرا گناهکار بدان 2006

در اواخل دهه ۱۹۸۰ میلادی، یک گانگستر خرده‌پا به نام جکی دی‌نورشیو، بدون کمک وکیل، در دادگاه به دفاع از خود می پردازد. در ادامه، محاکمه جکی دی‌نورشیو به طولانی ترین دادرسی کیفری در تاریخ قضایی ایالات متحده آمریکا تبدیل می شود و...

دانلود سریال بربرها

دانلود سریال بربرها

سرنوشت سه نفر در نبرد جنگل توتوبورگ در سال 9 پس از میلاد در هم تنیده شده است که طی آن جنگجویان ژرمنی گسترش امپراتوری روم را متوقف کردند.

دانلود فیلم نیکو ۲: برادر کوچک، دردسر بزرگ 2012

دانلود فیلم نیکو ۲: برادر کوچک، دردسر بزرگ 2012

گوزن جوانی می خواهد برادر کوچک گمشده خود را در شب کریسمس پیدا کند ، اما بدلیل صرفه جویی در وقت از دوستان خود کمک می گیرد.

دانلود فیلم استار خشن 2021

دانلود فیلم استار خشن 2023

Violent Starr یک زن دزد دریایی فضایی است که از طریق یک اثر جنگی افسانه ای به یک قهرمان صعود می کند. او علیه گادمایکل و افراد شرور او می جنگد تا موجودات و نژادهایی را که ناشایست می دانند از بین ببرد.

106
دانلود انیمیشن الفکینز پختن یک تفاوت 2019

دانلود انیمیشن الفکینز پختن یک تفاوت 2019

الفکینز افسانه‌ای کلن کوتوله‌هایی بودند که شب‌ها مخفیانه به صنعت‌گران کمک می‌کردند تا اینکه ۲۰۰ سال پیش توسط همسر بدخواه یک خیاط بیرون راندند. این داستان بازگشت آنهاست.

دانلود سریال سرمایه‌ گذاری‌ افتضاح

دانلود سریال سرمایه‌ گذاری‌ افتضاح

یک سرمایه گذار بلندپرواز دست به هر کاری می زند تا کسب و کار نوپای خود را رونق بخشد و از لحاظ اقتصادی رشد کند و...

دانلود فیلم گلادبک بحران گروگان‌ گیری 2022

دانلود فیلم گلادبک بحران گروگان‌ گیری 2022

دو سارق مسلح بانک تصمیم می‌گیرند دو مامور پلیس را به مدت 54 ساعت گروگان بگیرند. اما در نهایت این گروگان گیری به کشته شدن 3 نفر ختم می‌شود و…

دانلود فیلم بزرگراه بهشت 2022

دانلود فیلم بزرگراه بهشت 2022

‎یک راننده کامیون زن به نام سالی برای نجات برادرش از دست یک باند جنایتکار در زندان، مجبور به قاچاق محموله‌های غیرقانونی می‌شود. در حالی که ماموران FBI به دنبال دستگیری سالی هستند، وقتی مشخص می‌شود که آخرین محموله یک دختر نوجوان است، وجدان سالی به چالش کشیده شده و…

دانلود انیمیشن مدرسه خرگوش‌ها نگهبان تخم طلا 2017

دانلود انیمیشن مدرسه خرگوش‌ها نگهبان تخم طلا 2017

خرگوشی به نام مکس در یک مدرسه قدیمی گیر می‌افتد و با دختر خرگوشی به نام امی آشنا می‌شود. او توانایی‌های یک خرگوش عید پاک را به دست می‌آورد، با خانواده یک روباه موذی مبارزه می‌کند و درباره دوستی، چیزهایی می‌آموزد..

دانلود انیمیشن مایا زنبور عسل 3 2021

دانلود انیمیشن مایا زنبور عسل 3 2021

هنگامی که مایا یک زنبور عسل کوچک سرسخت و بهترین دوستش ویلی ، یک شاهزاده خانم مورچه را نجات می دهند آنها خود را در میان یک نبرد حماسی حماسی می بینند که آنها را به دنیای جدید عجیب می برد و دوستی آنها را تا حد ممکن آزمایش می کند.

دانلود انیمیشن مایا زنبور عسل 2 2018

دانلود انیمیشن مایا زنبور عسل 2 2018

هنگامی که مایا، یک زنبور عسل کوچک سرسخت، و بهترین دوستش ویلی، یک شاهزاده خانم مورچه را نجات می دهند، آنها خود را در میان یک نبرد حماسی می بینند که آنها را به دنیای جدید عجیب می برد و دوستی آنها را تا حد ممکن آزمایش می کند...

دانلود فیلم اسحله های آکیمبو 2019 دوبله فارسی

دانلود فیلم اسلحه های آکیمبو 2019

داستان فیلم Guns Akimbo درباره فردی به نام مایلز است که پس از نجات پیدا کردن از رقابتی ترسناک و عجیب، سعی در این دارد تا با استفاده از توانایی و مهارت های خود دوست قدیمی اش را از دست آدم ربا ها نجات دهد.