مطالب برگزیده
درباره Stephanie Beatriz

استفانی بیاتریز زاده ۱۰ مارس ۱۹۸۱ بازیگر آمریکایی با اصالت آرژانتینی است که بیشتر برای بازی در نقش کارآگاه روزا دیاز در سریال بروکلین نه-نه شناخته می‌شود.

فیلم و سریال های Stephanie Beatriz

دانلود سریال فلز درهم‌ تنیده • فیلمر

دانلود سریال فلز درهم‌ تنیده

داستان یک فرد خارجی با دهان موتور را دنبال می کند که فرصتی برای زندگی بهتر دارد، اما تنها در صورتی که بتواند بسته ای مرموز را با موفقیت در یک زمین بایر پسا آخرالزمانی ارائه دهد.

دانلود انیمیشن افسون 2021

دانلود انیمیشن افسون 2021

این فیلم با محوریت یک دختر جوان و خانواده اش در کلمبیا برگزار می شود که همگی دارای قدرت جادویی هستند ، متاسفانه دختر جوان هیچ قدرتی ندارد.

دانلود انیمیشن مایا و سه 2021

دانلود انیمیشن مایا و سه

یک شاهزاده خانم جنگجوی آمریکایی تلاش می کند تا سه مبارز افسانه ای را برای نجات جهان خدایان و بشریت به خدمت بگیرد.

دانلود انیمیشن زن گربه‌ای شکار شده 2022

دانلود انیمیشن کت وومن شکار 2022

در انیمیشن Catwoman میبینیم که کت وومن در تلاش است تا یک جواهر قیمتی را سرقت کند. او کاملاً در تیررس هر دو کنسرسیوم قدرتمند شرور، اینترپل و بت وومن قرار می گیرد...

دانلود انیمیشن عصر یخبندان: مسیر برخورد 2016

دانلود انیمیشن عصر یخبندان 5 2016

اسکرات سنجابی که مشغول ماجراجویی هایش است، ناگهان وارد یک سفینه فضایی می شود و به خاطر عدم کنترل سفینه فضایی منظومه شمسی را دچار آشفتگی می کند و تهدیدی جدی برای مانی، اعضای گله و کره زمین به وجود میاورد…

دانلود انیمیشن فیلم لگو ۲: بخش دوم 2019

دانلود انیمیشن فیلم لگو 2 2019

در قسمت دوم از انیمیشن های لگو 5 سال از برقرار شدن امنیت برای شهروندان گذشته است. این بار تهدید جدیدی شروع به خراب کردن لگوها می کند؛ خرابی هایی که ساخت آنها زمان بر است.