مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Sam Rockwell

دانلود انیمیشن بچه های بد 2025

دانلود انیمیشن بچه های بد 2 2025

بدها در تلاش برای یافتن اعتماد و پذیرش در زندگی تازه ساخته شده خود به عنوان پسران خوب هستند، زمانی که آنها از بازنشستگی بیرون کشیده می شوند و توسط یک تیم کاملاً زن از جنایتکاران مجبور به انجام "آخرین کار" می شوند.

دانلود فیلم آرگایل 2024 • فیلمر

دانلود فیلم آرگایل 2024

بزرگترین جاسوس جهان آرگیل در یک ماجراجویی غواصی در جهان گرفتار می شود.

دانلود فیلم ببینید چگونه می دوند 2022

دانلود فیلم ببینید چگونه می دوند 2022

یک تهیه‌کننده فیلم آمریکایی در دهه 1950 برای اقتباس از یک نمایشنامه از لندن دیدن می‌کند، اما وقتی اعضای خدمه به قتل می‌رسند، اوضاع از بین می‌رود.

دانلود انیمیشن بچه های بد 2022

دانلود انیمیشن بچه های بد 2022

سارقین افسانه ای آقای گرگ ، آقای مار ، آقای پیرانا ، آقای کوسه و خانم تارانتولا می خواهند که شهروند نمونه ای بشوند و کار های خوب کنند.

دانلود فیلم مرد آهنی 2 2010

دانلود فیلم مرد آهنی 2 2010

مخترع میلیاردر که اکنون تمام دنیا از زندگی دوگانه او بعنوان مرد آهنی خبر دارند، از طرف دولت تحت فشار قرار می گیرد تا تکنلوژی ای که بدست آورده را به ارتش بدهد. استارک که نمی خواهد به این راحتی اختراعش را در اختیار دیگران بگذارد، تصمیم می گیرد به همراه دوستانش در مقابل دشمنانی قدرتمند بایستد.

دانلود انیمیشن ایوان منحصر به‌فرد 2020

دانلود انیمیشن ایوان منحصر به‌فرد 2020

یک گوریل به نام ایوان سعی می کند گذشته خود را با کمک یک فیل به نام استلا به هم بکشد زیرا آنها نقشه ای برای فرار از اسارت دارند.

دانلود فیلم جوجو خرگوشه 2019

دانلود فیلم جوجو خرگوشه 2019

داستان فیلم Jojo Rabbit درباره‌ی یک پسر نوجوان و خجالتی آلمانی به نام "جوجو" می‌باشد که توسط مادری تنها بزرگ شده است و در میان جنگ جهانی دوم با تنها دوست خیالی خود یعنی "آدولف هیتلر" به انجام کارهای مختلف و هیجان‌انگیزی دست می‌زند که …