مطالب برگزیده
درباره نگین معتضدی

نگین متعضدی متولد 3 مهر 1364 در تهران، بازیگر استتحصیلات اش تا ترم شش رشته نمایش از دانشکده هنر و معماری است، عاشق ادبیات و خواندن کتاب‌ های مختلف است، یک خواهر بنام طلا دارد، اصالتا اهل شمیران منطقه حصار بوعلی است.
خواهری بنام طلا دارد و میگوید:
داشتن خواهر نويسنده از كودكی روی من آنقدر تاثير گذاشت كه ديگر حتی لازم نبود در بزرگسالی از او تاثير بگيرم، من حتی تئاتر را هم با طلا شناختم و حتی نخستین تئاتر زندگی‌ ام را با طلا رفتم زمانی كه طلا به رشته تئاتر رفت من می‌ خواستم دامپزشكی بخوانم چون به حیوانات علاقه زیادی دارم اما وقتی با او سر كارهایش رفتم، دیدم به آن محیط و كار علاقه دارم و رفتم دنبال مسیری كه او رفته بود.
او میگوید:من سال 86 که وارد دانشگاه شدم خیلی زیاد به تصویر و فیلم و سریال علاقمند بودم تا نمایش، شایدم که حقیقت این باشه که من خیلی جرات نمایش ندارم، بنظرم تئاتر خیلی معقوله ترسناکیه، اما همون سال های اولیه در نمایش و پایان نامه های بچه های دانشگاه کار کردم اما مدام به دفتر های سینمایی که استادام معرفی می کردن می رفتم تست می دادم ولی اتفاقی نمی افتادبالاخره بعد از یک سال تست …


بعد از یکسال تست دادن مدام، یادمه که یه روزی آقای حسین خضوعی (دستیار کارگردان) به من زنگ زدند و گفتند یکاری دارم شروع میکنم و برام جالبه که تو هر دفتری که می رم تست تو هست، تو چطوری این همه دفتر رفتی …؟ بیا دفترمون که با همدیگه صحبت کنیم، به این ترتیب بعد از یک هفته تست اولین بار در یک تله فیلم بنام راز در سال 87 در کنار شبنم مقدمی و شهرام قائمیان جلوی دوربین رفتم.
نگین معتضدی تا قبل از سال 91 در چندین کار سینمایی و سریالی کار کرد ولی آنچنان دیده نشد، حضورش در سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد در بیش از 40 ایپزود چهره او را شناخته تر کرد، اما شهرت وی با سریال ویلای من مهران مدیری در سال 91 شروع شد.
او درباره اولین ملاقاتش با مهران مدیری میگوید:از طریق فرهاد عطريان دستیار مجموعه به مهران مدیری معرفی شدمصبح روزي كه قرار بود به دفتر آقاي مديري بروم از شدت استرس به مادرم گفتم مي‌خواهم تماس بگيرم و قرار را كنسل كنم و واقعا مواجهه با آقاي مديري كه از سال‌ ها قبل جزو اسطوره‌هايم بود برايم كار دشواري بود اما اين برخورد بسيار خوب اتفاق افتاد و آقای مديری بسيار متواضعانه و فروتن برخورد كرد و من با خودم گفتم وقتی چنين ناخدايی هست من چرا سوار كشتی نشوم.
تلاش‌ ها و عملكرد مهران مديری و گروه او باعث شد كاراكتر من در اين سريال به‌ خوبي شكل بگيرد تا آن‌ جايی كه با گذشت چندسال از پخش سريال هنوز من را با نام هنگامه مهاجر يا خانم وكيل می شناسند.
نگین معتضدی در سال 95 با جواد خیرخواه ازدواج کرده است.
از کارهای سینمایی او میتوان به سپید و سیاه,یک طرف خیابان,دزد و پری,ساعت پنج عصر,لاله واژگون و مجموعه تلوزیونی خلسه,روزهای بهتر,گذر از رنج ها,شهرک جیم و کشیک قلب اشاره کرد.

فیلم و سریال های نگین معتضدی

دانلود فیلم دزد و پری • فیلمر

دانلود فیلم دزد و پری

سرهنگ ابراهیم ابطحی پیرمرد نظامی بازنشسته ایست که به درخواست دخترش نوشین ابطحی که در شرایط اضطراری قرار گرفته اداره مهدکودکش را برای یک روز قبول می‌کند. بچه‌های مهد که تصور می‌کنند او جایگزین مربی دوست داشتنی شان شده ، او را در مخمصه‌هایی می‌اندازند که…

دانلود سریال دیو و ماه پیشونی • فیلمر

دانلود سریال دیو و ماه پیشونی

ماه پیشونی در اتفاقاتی عجیب، پدر و مادرش را از دست می‌دهد. اما زمانی که می فهمد آنها توسط دیوی پلید طلسم شده اند، برای نجاتشان، دست به کار می‌شود.

127
دانلود فیلم بی عنوان

دانلود فیلم بی عنوان

بی عنوان روایت دو زوج جوان است (امیر و کتی، سام و الی) رابطه این دو زوج به دلایل مختلفی مواجه بحران های زناشویی می شود که ...

27
دانلود سریال شام ایرانی

دانلود سریال شام ایرانی

این سریال برای عرضه در شبکۀ نمایش خانگی ساخته شده‌است؛ و شرکت‌کنندگان آن از میان بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران و استندآپ کمدین‌ها و سایر افراد مشهور هستند.

دانلود فیلم همه چی عادیه

دانلود فیلم همه چی عادیه

این فیلم روایتگر داستان زندگی جوانی روستایی است که به دلیل کمبود و بحران آب و به دنبال لقمه نانی به پایتخت مهاجرت می‌کند. او مجبور به فعالیت در مشاغلی می‌شود که دانش و تجربه‌ای از آنها ندارد.

دانلود فیلم شیرین قناری بود

دانلود فیلم شیرین قناری بود

فیلم شیرین قناری بود داستان جوانی در آرزوی اسکار را بیان می کند که برای ورود به عرصه سینما تلاش های بسیاری کرده است.

54
دانلود فیلم ساعت 5 عصر

دانلود فیلم ساعت 5 عصر

داستان این فیلم از 7 صبح تا 5 بعدازظهر یک فرد را در تهران روایت می‌کند که آن روز آخرین فرصت آن فرد است که باید کاری را انجام دهد.