مطالب برگزیده
درباره مسعود میرطاهری

سید مسعود میرطاهری، متولد بیست و هشت دی ماه ۱۳۵۰ در تهران می‌باشد. او فعالیت حرفه‌ای بازیگری خود را از سال ۱۳۷۲ آغاز نموده و تا کنون در فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها و نمایشهای زیادی ایفای نقش نموده است. میرطاهری دانش‌آموخته کارگردانی مستند از حوزه هنری تهران و همچنین فارغ‌التحصیل رشته ریاضی از دانشکده تربیت معلم می‌باشد. او به‌طور همزمان مدرس شیوه بازیگری متداکتینگ و دبیر رسمی آموزش و پرورش نیز هست و تجربه ساخت چند فیلم کوتاه را نیز در کارنامه خود دارد. او از سال ۱۳۹۳ با تحقیقات و ترجمه‌های مقالات توسط همسرش پوپک رحیمی که فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره می‌باشد و چند کتاب به چاپ رسانده بر روی تدریس آموزه‌های لی استراسبرگ و استلا آدلر کار کردن و به تدریس بازیگری متد می‌پردازد.

فیلم و سریال های مسعود میرطاهری

دانلود فیلم رفتن

دانلود فیلم رفتن

فیلم «رفتن» قصه‌ی فرشته و نبی قصه ی عشقی که در پیچ و تاب رسیدن و نرسیدن در غبار گم می شود قصه ی عشقی که از همه چیز غیر از معشوق رنج می بیند رفتن قصه درد است درد خانه به دوشی درد مهاجرت.

دانلود فیلم روشن

دانلود فیلم روشن

روشن، مرد میانسالِ عشق بازیگری نمی‌تواند خانه ثبت نامی‌اش را بگیرد و در آستانه فروپاشی همه چیز، تصمیم می‌گیرد نقشش را بازی کند.

دانلود فیلم چند متر مکعب عشق

دانلود فیلم چند متر مکعب عشق

عبدالسلام که یک مهاجر افغان است، به همراه دخترش مرونا در یک کارگاه مشغول کار و زندگی است. عشقی در راه است عشق صابر به مرونا، عشقی که فرجامش را هیچ کس نمی داند، نه صابر، نه مرونا و نه حتی عبدالسلام ...