مطالب برگزیده
درباره مهسا مهجور

مهسا مهجور متولد ۱۸ اسفند سال ۱۳۵۳ در تهران است. مدرک تحصیلی خانوم مهجور لیسانس جامعه شناسی از "دانشگاه علامه طباطبائی"رشته بازیگری تئاتر از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد. در تانما با بیوگرافی مهسا مهجور بیشتر آشنا شوید.مهسا مهجور فرزند مسعود مهجور از مدیران تولید باسابقه ایران که دستی هم بر بازیگری دارد. او از شاگردهای گلاب آدینه و عضو گروه تئاتر مروارید می باشد.

در ایران او را بیشتر با اجرای جذاب مسابقه دیدنی «راز سیب» به یاد می آورند. او اجرای شاد و پر تحرک خود را در این مسابقه مدیون سال ها فعالیت در رشته دفاع شخصی و تکواندو می باشد.
عمده فعالیت او در زمینه تئاتر می باشد و در این زمینه جایزه های زیادی از جشنواره های مختلف کسب کرده است.
بازی کم نظیر او در نمایش «یک شب دیگر هم بمان سیلویا» در نقش سیلویا پلات بانوی شاعر فقید آمریکایی، عنوان بهترین بازیگر سال تئاتر را در جشن بازیگر برای او به همراه داشت.

فیلم و سریال های مهسا مهجور

دانلود فیلم حوض نقاشی

دانلود فیلم حوض نقاشی

مریم و رضا با آدم‌های دیگر فرق دارند، آن هم نه یک فرق ساده، بلکه بسیار بزرگ و آن‌ها باید تلاش کنند تا به دیگران ثابت کنند این تفاوت بزرگ را با معجزه عشق حل کرده‌اند. ولی کنار پذیرفتن این تفاوت برای تنها پسرشان به اندازه ای سخت است که از خانه میگریزد...

دانلود سریال بچه مهندس 3

دانلود سریال بچه مهندس 3

در فصل سوم سریال «بچه مهندس» داستان «جواد جوادی» در دوران جوانی روایت می‌شود که در این راستا اتفاقات زیادی رخ می دهد …

دانلود فیلم زاپاس

دانلود فیلم زاپاس

همه آدم ها قصه دارن ولی نمی گن، برای همین هم هست که ما نمی شناسیمشون، ولی یه جایی، قصه ها به هم گره می خوره، اونوقت که اگه نخوان بگن هم همه می فهمن.