مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Justice Smith

دانلود فیلم سیاه‌ چال‌ ها و اژدهایان 2023 • فیلمر

دانلود فیلم سیاه‌ چال‌ ها و اژدهایان 2023

یک دزد جذاب و گروهی از ماجراجویان غیرمحتمل دست به یک دزدی حماسی می زنند تا یک یادگار گمشده را پس بگیرند، اما وقتی با افراد اشتباه برخورد می کنند همه چیز به طرز خطرناکی خراب می شود.

دانلود فیلم زیرک‌تر 2023 • فیلمر

دانلود فیلم زیرک‌تر 2023

یک کلاهبردار به میلیاردرهای منهتن ضربه می‌زند و در زندگی‌هایشان هرج‌ومرج و مشکل ایجاد می‌کند.

دانلود انیمیشن رون اشتباه رفته است 2021

دانلود انیمیشن ران اشتباه رفته است 2021

داستان بارنی یک دانش آموز میانی ناخوشایند و ران دستگاه پیاده روی گفتگو و اتصال دیجیتالی جدید او. سو بد عملکردهای رون که در پس زمینه عصر رسانه های اجتماعی قرار دارد آنها را به سفری برای آشنایی با دوستی واقعی سوق می دهد.

دانلود فیلم چشم چران ها 2021

دانلود فیلم چشم چران‌ ها 2021

پیپا و توماس به آپارتمان رویایی خود نقل مکان می کنند آنها متوجه می شوند که پنجره های آنها مستقیماً به آپارتمان روبرو نگاه می کند این باعث ایجاد زنجیره ای از رویدادها می شود که منجر به فاجعه می شود.

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی 2018

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک سقوط پادشاهی 2018

زمانی که آتشفشان جزیره فعالیت خود را آغاز می کند، اوون و کلیر تصمیم می گیرند برای نجات دایناسورهایی که در معرض انقراض هستند تلاش کنند اما...

دانلود فیلم جایی که عاشق بودیم 2020 با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده

دانلود فیلم جایی که عاشق بودیم 2020

داستان فیلم All the Bright Places از این قرار است که ویولت و تئودور با هم زندگی می کنند. در حالیکه با زخم های عاطفی و روحی گذشته خود می جنگند، زندگی یکدیگر را تغییر می دهند. آنها متوجه می شوند که جزئی ترین لحظه هم می تواند معنادار باشد.

دانلود انیمیشن پوکمون کارآگاه پیکاچو 2020

دانلود انیمیشن پوکمون کارآگاه پیکاچو 2019

در انیمیشن Pokemon Detective Pikachu میبینیم که پدر تیم در شرکتی کار میکرد که پوکمونی را که نامش میوتو است را نگهداری میکردن یک شب میوتو ازاد شد و پدر تیم را کشت حالا تیم با کمک پیکاچو میخواهد از میوتو انتقام بگیرد فقط تیم و پوکمون ها میتوانند با پیکاچو حرف بزنن و مردم نمی‌توانند با پیکاچو حرف بزنند