مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Isiah Whitlock Jr.

دانلود سریال عالیجناب با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده

دانلود سریال عالیجناب

در سریال Your Honor برایان کرانستون در نقش یک قاضی درستکار حضور دارد که پسرش آدام درگیر یک سانحه رانندگی میشود. این حادثه منجر به یک بازی پر از دروغ ، فریب و گزینه های غیرممکن می شود. پدر میخواهد از پسرش در برابر درگیری جنایی با مافیا محافظت کند که…

دانلود فیلم خرس کوکائینی 2023 • فیلمر

دانلود فیلم خرس کوکائینی 2023

این فیلم دربارهٔ یک خرس سیاه آمریکایی است که بر اثر اشتباه یک قاچاقچی مواد مخدر با نام اندرو تورنتون مقدار زیادی کوکائین (به ارزش ۱۴ میلیون دلار) را می‌بلعد و منجر به مرگ وی می‌شود. لاشه این خرس در نهایت تاکسیدرمی شده و در تفرجگاه ایالات کنتاکی در معرض نمایش قرار گرفته‌است.

دانلود فیلم ۱۴۰۸ 2007

دانلود فیلم 1408 2007

۱۴۰۸ اتاقی در یک هتل به نام دلفین است. هرکس به این اتاق وارد شود به هیچ عنوان باز نمیگردد. یک نویسنده مغرور که به مسائل ماورای طبیعی اعتقادی ندارد وارد این اتاق میشود تا به همه ثابت کند هیچ چیز خاصی در آن نیست، ولی … (این فیلم دارای دو پایان متفاوت است.این نسخه ی مخصوص کارگردان میباشد!!!

دانلود فیلم با شکار فرار کن 2019

دانلود فیلم با شکار فرار کن 2019

داستان فیلم Run with the Hunted درباره یک یک پسر جوان به نام اسکار است که در زمان دفاع از دوستش، پدرش را به قتل می رساند و و به همین دلیل مجبور به فرار از شهر خود می شود. 15 سال بعد او به رهبر بچه های فراری تبدیل شده و…

دانلود فیلم من خیلی مراقبم 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم من خیلی مراقبم 2020

یک سرپرست حقوقی کج و معوج که پس انداز بخش های سالخورده خود را تخلیه می کند مسابقه خود را در زمانی که زنی سعی در کلاهبرداری داشت بیشتر از آنچه در ظاهر ظاهر می شود برآورده می کند.

دانلود فیلم 5 هم خون 2020

دانلود فیلم پنج هم خون 2020

فیلم Da 5 Bloods داستان چهار آفریقایی-آمریکایی‌تبار بازنشسته از جنگ را روایت می‌کند که برای یافتن باقی مانده رهبر تیم خود و همچنین گنجینه‌ای که به کمک او مخفی کرده بودند به ویتنام بازمی‌گردند.