مطالب برگزیده
درباره ندا عقیقی

ندا عقیقی متولد سال ۱۳۷۰ در تهران می باشد. فعالیت خودرا با بازی در تئاتر آغاز کرده و جدید ترین نقشش را در سریال تاریخی عقیق ایفا کرده اسـت.وی علاوه بر بازیگری در تئاتر و سینما ودر مجموعه هاي تلویزیونی، بعنوان دستیار کارگردان نیز فعالیت می کند و دانش آموخته این رشته می‌باشد.
وی همچنین در فیلم سینمایی دارکوب با مهناز افشار هم بازی بودو نقش خواهر او را بـه عهده داشت.دستیاری کارگردان نمایش مشهور لامبورگینی کـه بسیار پر بیننده و با استقبال زیادی از مردم و اهالی هنر روبه‌رو شد، انجام داده اسـت.ایشان را باید بیشتر بازیگر تئاتر بدانیم، زیرا بدلیل علاقه و دوستی با نمایش زنده وی بطور جدی این هنر را دنبال می کند.
ازدواج و همسر نداد عقیقی
ندا عقیقی مجرد اسـت و فعلاً خبری مبنی بر ازدواجش اعلام نشده اسـت.
خانم عقیقی اوقات فراغت خودرا کتاب خواندن پر می کند تفریح با دوستان قدیمی و صمیمی اش را دوست دارد و با انها بـه تفریح می رود.
عقیقی در دوران کودکی علاقمند بـه هنر بوده و از کودکی دوست داشته کـه بازیگر شود و برای رسیدن بـه آرزویش زحمات بسیار زیادی کشیده اسـت و بدون واسه و پارتی بازی و فقط بـه کمک استعدادهای خودش توانسته پا بـه عرصه هنرپیشگی بگذارد.



تلویزیون، اولین تجربه و استرس های ندا عقیقی
در سینما باید فیلمبردار، صدابردار، کارگردان، تدوینگر و بازیگر باشی. در واقع همه ی چیز را باید بلد باشی. همچنین در تئاتر علاوه بر بازیگری باید اعتماد بـه نفس بسیار بالایی داشته باشی.

فیلم و سریال های ندا عقیقی

دانلود فیلم جشن دلتنگی

دانلود فیلم جشن دلتنگی

روایت از تنهایی انسان معاصر. جهان، مردی 32 ساله که سودای شهرت دارد. افسانه و رضا در میانسالی مشکلات تازه ای تجربه می کنند. کاوه و لاله در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند و سارا، دختر جوانی است که تصمیم دارد با هویت جدیدی به زندگی خود ادامه دهد.

دانلود سریال زمین گرم

دانلود سریال زمین گرم

بعد از سال‌ها بی‌خبری دو برادر ازهم، برادر بزرگ‌تر که آخرین ساعات حیات خود را پشت سر می‌گذارد به سراغ برادر کوچک‌تر می‌رود تا وصیت کند؛ وصیتی که زندگی برادر کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می‌کند...

دانلود سریال خواب زده قسمت 24

دانلود سریال خواب زده

در سریال خواب زده رها و همای قصه با دیدن یک خواب مشترک با هم اشنا میشن و این شروع ماجراهای عشقی و ورودشان به زندگی یکدیگر است.