یک نویسنده کوشا در تعطیلاتش در یک تفریحگاه با یک زن غریبه آشنا می شود و بسیار زود به راز های تاریکی در خارج از این تفریحگاه پی می برد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Infinity Pool

تیزر فیلم استخر بی‌ انتها

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Infinity Pool

درباره فیلم استخر بی‌نهایت 2023

استخر بی‌انتها (انگلیسی: Infinity Pool؛ اینفینیتی پول) فیلم دلهره‌آور علمی تخیلی به نویسندگی و کارگردانی برندون کراننبرگ است. این یک محصول مشترک بین‌المللی با بازی الکساندر اسکاشگورد، میا گاث و کلوپاترا کولمن است. این فیلم درباره یک نویسنده و همسرش در تعطیلات است که پس از یک حادثه رانندگی، فرهنگ تاریک یک کشور را کشف می‌کنند.

این فیلم نخستین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس در ۲۲ ژانویه ۲۰۲۳ داشت و در ۲۷ ژانویه در ایالات متحده اکران شد. این فیلم عموماً نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و از فضاسازی و کارگردانی کراننبرگ تمجید شد.

synopsis

James and Em Foster are enjoying an all-inclusive beach vacation in the fictional island of La Tolqa, when a fatal accident exposes the resort’s perverse subculture of hedonistic tourism, reckless violence and surreal horrors.

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای Infinity Pool 2023 را همراه با زیرنویس فارسی یا بصورت دوبله شده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا آنلاین با نسخه کم حجم تماشا کنید.

 

فیلم استخر بی انتها

بازیگران فیلم Infinity Pool

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!