مطالب برگزیده

فیلم و سریال های ترسناک

دانلود سریال پارازیت: خاکستری 2024 • فیلمر

دانلود سریال پارازیت: خاکستری 2024

هنگامی که انگل های ناشناس با خشونت میزبانان انسان را تسخیر می کنند و قدرت می گیرند، بشریت باید برای مبارزه با تهدید فزاینده قیام کند.

دانلود فیلم نبش قبر 2024

دانلود فیلم نبش قبر 2024

پس از ردیابی منشا یک مصیبت آزاردهنده فراطبیعی در قبر اجدادی یک خانواده ثروتمند، تیمی از کارشناسان ماوراء الطبیعه بقایای آن را جابه‌جا می‌کنند - و به زودی متوجه می‌شوند که چه اتفاقی برای کسانی می‌افتد که جرأت می‌کنند قبر اشتباه را خراب کنند.

دانلود فیلم آرکادیا 2024

دانلود فیلم آرکادیا 2024

یک پدر و پسران دوقلوی نوجوانش برای زنده ماندن در یک خانه کشاورزی دورافتاده در انتهای جهان مبارزه می کنند.

دانلود فیلم انسانی 2024

دانلود فیلم انسانی 2024

در پی فروپاشی محیطی که بشریت را مجبور می‌کند 20 درصد جمعیت خود را از دست بدهد، زمانی که برنامه پدری برای ثبت نام در برنامه جدید اتانازی دولت به طرز وحشتناکی به هم می‌ریزد، یک شام خانوادگی به هرج و مرج تبدیل می‌شود.

دانلود فیلم سندیکای قتل 2023

دانلود فیلم سندیکای قتل 2023

هنگامی که مادر یک خانواده قاتل بیمار می شود، سه فرزند و دوست پسر کوچکتر او برای تصاحب امپراتوری او با یکدیگر مبارزه می کنند.

دانلود سریال چاکی

دانلود سریال چاکی

در سریال Chucky میبنیم که یک عروسک چاکی قدیمی در حیاط حومه شهر ظاهر می شود و یک شهر بت انگیز آمریکایی با هرج و مرج وحشتناک روبرو می شود ، زیرا مجموعه ای از قتلهای وحشتناک شروع به افشای ریاکاری ها و اسرار شهر می کند.

دانلود فیلم افراد مسن 2022

دانلود فیلم افراد مسن 2022

زنی که با دو فرزندش برای شرکت در مراسم عروسی خواهرش به خانه بازگشته است، باید ناگهان از جان خود در برابر افراد مسن در قتل عام دفاع کند.

دانلود سریال سلطنت آهنی

دانلود سریال سلطنت آهنین 2024

خواکین مانچادو امپراتوری مواد مخدر خود را از بندر دریایی بارسلون با مشت آهنین اداره می کند - تا زمانی که یک محموله جدید تجارت و خانواده را به شکل مارپیچی درآورد.

دانلود فیلم خیالی 2024

دانلود فیلم خیالی 2024

زنی به نام جسیکا همراه با خانواده خود به خانه دوران کودکی‌اش باز می‌گردد، متوجه می‌شود که دوست خیالی دوران کودکی او ظاهرا واقعی می‌باشد و از اینکه جسیکا او را رها کرده ناراضی است و…

دانلود فیلم نجوا کننده مرگ 2023

دانلود فیلم نجوا کننده مرگ 2023

پس از اینکه یاک، برادر بزرگتر به زادگاهش بازگشت، باید راهی پیدا کند تا خواهر کوچکترش را از یک بیماری عجیب نجات دهد که باعث می شود او رفتار متفاوتی داشته باشد.

دانلود فیلم ابیگیل 2024

دانلود فیلم ابیگیل 2024

پس از اینکه گروهی از تبهکاران دختر بالرین یک شخصیت قدرتمند دنیای اموات را می ربایند، آنها به یک عمارت منزوی عقب نشینی می کنند، غافل از اینکه در داخل خانه قفل شده اند و هیچ دختر کوچک معمولی ندارند.

دانلود فیلم معصوم 2024

دانلود فیلم معصوم 2024

سیسیلیا، زنی با ایمان، به گرمی در حومه شهر ایتالیای عالی که در آنجا نقشی جدید در صومعه ای باشکوه به او پیشنه می شود، استقبال می شود. اما برای سیسیلیا مشخص می‌شود که خانه جدید او رازهای تاریک و وحشتناکی را در خود جای داده است.

دانلود فیلم نقاش 2024

دانلود فیلم نقاش 2024

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند...

سریال شکار انسان 2024

دانلود سریال شکار انسان 2024

تریلر توطئه ای درباره یکی از شناخته شده ترین جنایات تاریخ اما کمتر درک شده است. این داستان شگفت‌انگیز شکار جان ویلکس بوث پس از ترور آبراهام لینکلن است - در حالی که سرنوشت کشور در بالا آویزان است.

فیلم استاپ موشن 2023

دانلود فیلم استاپ موشن 2023

الا بلیک، یک انیماتور استاپ موشن که پس از از دست دادن مادر خود در تلاش برای کنترل شیاطین خود است، شروع به ساخت فیلمی می کند که به میدان جنگ برای سلامت عقل او تبدیل می شود. وقتی ذهن الا شروع به شکستن می کند، شخصیت های پروژه او زندگی خودشان را می گیرند.

دانلود فیلم بگ هد 2023

دانلود فیلم بگ هد 2023

یک زن جوان یک میخانه فرسوده را به ارث می برد و راز تاریکی را در زیرزمین آن کشف می کند - بگهد - موجودی تغییر شکل می دهد که به شما اجازه می دهد با عزیزان از دست رفته صحبت کنید، اما بدون عواقب.