اولین ماموریت فضایی بشر به کره ماه طی دهه ۱۹۶۰ میلادی، موفقیتی بزرگ را برای سازمان فضایی ناسا و کشور ایالات متحده آمریکا رقم زد. البته در این سریال جذاب و تماشایی، وضعیتی را مشاهده می‌کنید که در صورت عدم اتمام رقابت فضایی جهانی ممکن بود به وقوع بپیوندد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال For All Mankind

تیزر سریال برای تمام بشریت

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال For All Mankind

درباره سریال برای تمام بشریت

برای همه بشریت یک مجموعه تلویزیونی درام علمی تخیلی آمریکایی است که توسط Ronald D. Moore، Matt Wolpert و Ben Nedivi ساخته و نوشته شده و برای Apple TV+ تولید شده است. این سریال تاریخچه ای متناوب را به تصویر می کشد که “چه اتفاقی می افتاد اگر مسابقه جهانی فضایی هرگز پایان نمی یافت” پس از موفقیت اتحاد جماهیر شوروی در اولین فرود خدمه ماه پیش از ایالات متحده آمریکا.

در این سریال بازیگرانی از جمله جوئل کینامن، مایکل دورمن، سارا جونز، شانتل ونسانتن، جودی بالفور و رن اشمیت به ایفای نقش می پردازند. سونیا والگر، کریس مارشال، سینتی وو، کیسی دبلیو جانسون و کورال پنیا به بازیگران اصلی فصل دوم پیوستند، در حالی که ادی گاتگی در فصل سوم به بازیگران اصلی پیوستند.

در این مجموعه شخصیت‌های تاریخی از جمله نیل آرمسترانگ، باز آلدرین و مایکل کالینز، فضانوردان آپولو 11، دکه اسلایتون، فضانورد مرکوری هفت، ورنر فون براون، دانشمند موشکی، جن کرانز، مدیر پرواز، تد کندی، سناتور آمریکایی، و ریچارد نیکسون و روسای جمهور ایالات متحده حضور دارند.

For All Mankind در 1 نوامبر 2019 پخش شد، و توسط Apple TV+ در اکتبر 2019 برای فصل دوم تمدید شد که در 19 فوریه 2021 پخش شد. فصل دوم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و نامزد جایزه TCA برای دستاورد برجسته درام شد. در دسامبر 2020، قبل از پخش فصل دوم، این سریال برای فصل سوم تمدید شد،

که اولین بار در 10 ژوئن 2022 پخش شد.

synopsis

In an alternative version of 1969, the Soviet Union beats the United States to the Moon, and the space race continues on for decades with still grander challenges and goals

شما می توانید سریال بسیار زیبای For All Mankind را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال For All Mankind در ویکی پدیا

بازیگران سریال For All Mankind

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!