مطالب برگزیده

فیلم و سریال های کانادا

دانلود سریال همدرد 2024

دانلود سریال همدرد 2024

با سقوط قریبالوقوع سایگون، کاپیتان با حزب کمونیست، ارتش ویتنام جنوبی، مسئول سیا و وجدان خود دستکاری میکند.

دانلود سریال چاکی

دانلود سریال چاکی

در سریال Chucky میبنیم که یک عروسک چاکی قدیمی در حیاط حومه شهر ظاهر می شود و یک شهر بت انگیز آمریکایی با هرج و مرج وحشتناک روبرو می شود ، زیرا مجموعه ای از قتلهای وحشتناک شروع به افشای ریاکاری ها و اسرار شهر می کند.

دانلود فیلم غیب گو 3 : این گاس است 2021

دانلود فیلم غیب گو 3 : این گاس است 2021

"شاون" و "گرومزیلا" به منظور آماده سازی برای یک عروسی پیش بینی نشده قبل از به دنیا آمدن بچه، به آب و آتش میزنند تا شوهر ناپدید شده "سلنا" را پیدا کنند...

دانلود فیلم انسانی 2024

دانلود فیلم انسانی 2024

در پی فروپاشی محیطی که بشریت را مجبور می‌کند 20 درصد جمعیت خود را از دست بدهد، زمانی که برنامه پدری برای ثبت نام در برنامه جدید اتانازی دولت به طرز وحشتناکی به هم می‌ریزد، یک شام خانوادگی به هرج و مرج تبدیل می‌شود.

دانلود فیلم بو ترسیده 2023 • فیلمر

دانلود فیلم بو ترسیده 2023

این فیلم درباره مردی بسیار مضطرب اما خوش‌ظاهر به نام بو است که رابطه‌ خوبی با مادرش ندارد و هرگز پدر خود را به درستی نشناخته است.

دانلود فیلم تل ماسه 2 2023

دانلود فیلم تل ماسه 2 2024

دوک پل آتریدس به فریمن ها می پیوندد و سفری روحانی و رزمی را برای تبدیل شدن به مودیب آغاز می کند، در حالی که تلاش می کند از آینده وحشتناک اما اجتناب ناپذیری که شاهد آن است جلوگیری کند: جنگ مقدسی به نام او که در سراسر جهان شناخته شده گسترش می یابد.

دانلود فیلم قصابان کتاب دوم راگهورن 2024

دانلود فیلم قصابان کتاب دوم راگهورن 2024

کتاب اول خانواده‌ای از قصابان سادیست را دنبال می‌کند، که در مناطق خلوت زندگی می‌کنند و هر کسی را که از مسیرشان عبور می‌کند به‌عنوان گوشت مرده می‌بیند. در «قصاب‌ها کتاب دوم: راگهورن»، داستان زمانی ادامه می‌یابد که یک تصادف، ربوده‌کنندگان را در دست آدم‌خوارهای وحشی می‌گذارد که قصد دارند آنها را برای خوردن گوشت خرد کنند.

دانلود فیلم مرد میمونی 2024

دانلود فیلم مرد میمونی 2024

یک مرد جوان ناشناس کمپین انتقامی را علیه رهبران فاسدی که مادرش را به قتل رساندند به راه می اندازد و همچنان به قربانی کردن افراد فقیر و ناتوان ادامه می دهد.

دانلود فیلم پسر برنجی می‌خوابد 2022

دانلود فیلم پسر برنجی می‌خوابد 2022

در دهه 90، یک مادر مجرد کره ای، پسر خردسال خود را در حومه کانادا بزرگ می کند که مصمم است زندگی بهتری نسبت به آنچه پشت سر گذاشته برای او فراهم کند.

دانلود فیلم عشق در زمین گلف 2024

دانلود فیلم عشق در زمین گلف 2024

وقتی پدر ویتنی مجروح میشود، او به خانه باز میگردد تا به اداره زمین گلف خانوادگی که از نظر مالی مشکل دارد کمک کند. او در آنجا با آستین، زمین بان خوش تیپ ملاقات می کند و با اکراه وارد مسابقات سالانه می شود تا بتواند کیف پول را به دست آورد.

دانلود فیلم نقشه کشتن مادرم 2023

دانلود فیلم نقشه کشتن مادرم 2023

زنی که ناآگاهانه تحت حمایت شاهدان فدرال بزرگ شده است، پس از قتل مادرش میچرخد و همه چیزهایی را که فکر میکند درست است زیر سوال میبرد.

دانلود فیلم شوم 2012

دانلود فیلم شوم 2012

یک نویسنده داستان های جنایی واقعی با دیدن یک فیلم 8 میلیمتری در می یابد جنایتی که در حال حاضر انجام شده است به قاتلی زنجیره ای مرتبط می شود که قدمتش به دهه 1960 بر می گردد …

دانلود فیلم شیرین تر از شکلات 2023

دانلود فیلم شیرین تر از شکلات 2023

یک گزارشگر تلویزیونی برای تحقیق در مورد یک نانوایی محلی می رود که شایعه شده است دستور محرمانه ای برای یافتن عشق واقعی در روز ولنتاین دارد.

دانلود انیمیشن کاپ کیک و داینو • فیلمر

دانلود انیمیشن کاپ کیک و داینو

دو برادر به نام‌های کاپ کیک و داینو، تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا در بازاری پررقابت، کسب و کار خود را رونق بخشند. آنها برای تحقق این هدف به مقابله با مجرمین و تبهکاران می پردازند و...

دانلود انیمه بینوایان: دختری به نام کوزت • فیلمر

دانلود انیمه بینوایان: دختری به نام کوزت

داستان که بر اساس رمان بینوایان اثر ویکتور هوگو نوشته شده‌است به شرح بی‌عدالتی‌های اجتماعی در قرن نوزدهم میلادی می‌پردازد. در این حین با معرفی شخصیت‌هایی چون ژان وال‌ژان که فردی قوی و تنومند است و در حال فرار از بازرس بی‌عدالت می‌باشد .

دانلود فیلم شانس باکلی 2021

دانلود فیلم شانس باکلی 2021

درباره پسر جوانی به نام ریدلی است که پس از فوت پدرش، همراه با مادرش تصمیم می گیرند تا نقل مکان کرده و با پدر بزرگش، اسپنسر زندگی کنند. اسپنسر سعی می کند تا با ریدلی ارتباط برقرار کند اما همه تلاش های او در نهایت منجربه درگیری شده و بدین ترتیب ریدلی در راه رسیدن به خانه ناپدید می شود.