مطالب برگزیده
درباره مهدی علیپور

مهدی علیپور متولد سال ۱۳۶۱ در شهرستان صومعه سرا می باشد و فرزند آخر یک خانواده ۵ نفری است. وی فارغ التحصیل رشته نقشه کشی صنعتی از دانشگاه آزاد تهران است. وی بازیگر می باشد و دستیار فیلمبرداری و صدابرداری را نیز تجربه کرده است.مهدی علیپور نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۸۸ در فیلم کیفر به کارگردانی حسن فتحی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال شهرزاد ۱، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مهدی علیپور محسوب می‌ شود و همکاری با هنرمندانی همچون مریلا زارعی، هانیه توسلی، مصطفی زمانی و امیر جعفری را تجربه کرد.کارگردانی و نویسندگی سریال “دخترم نرگس” را باقر حبیب پیران برعهده دارد و داوود سلیمان‌ پور و سیدحسن فرخی به طور مشترک آن را تهیه کرده‌اند. مهدی علیپور در این سریال در نقش آیدین دوست و هم دانشگاهی نرگس بازی کرده است.

فیلم و سریال های مهدی علیپور

دانلود سریال شهرزاد

دانلود سریال شهرزاد

شهرزاد روایت عاشقانه ای در روزهای پرتنش تهران در دهه 30 است که با کودتای سیاه آغاز می شود و با اثر حوادث کودتا بر زندگی شخصیت ها، اوج می گیرد. در تهران سال های پس از کودتا که چهره شهر، رنگ خشونت و دسیسه به خود گرفته، عشقی شکوفا می شود میان دو جوان به نام های شهرزاد و فرهاد. عشقی که فرجامش متصل به حوادث ایام می شود و عشاق قصه در موقعیت دشواری قرار می گیرند که آینده شان را دگرگون می کند و...

دانلود سریال در حاشیه

دانلود سریال در حاشیه

این مجموعه تلویزیونی داستان دانشجوی رشته پزشکی است که با مشکل بیکاری و اقتصادی روبرو می شود. وی به یکی از مراکز درمانی به نام حاشیه فرستاده می شود.

دانلود سریال صبح آخرین روز

دانلود سریال صبح آخرین روز

داستان این سریال از صبح روز ترور شهید مجید شهریاری آغاز می‌شود و به گذشته برمی‌گردد و 46 سال زندگی او را روایت می‌کند.